Стратег Франкліна Темплтона бачить, що кожне національне казначейство тримає біткойни, каже, що BTC буде базовою одиницею торгівлі

Стратег глобального інвестиційного гіганта Франклін Темплтон каже, що вони передбачають, що колись у кожній національній скарбниці буде зберігатися біткойн (BTC) і що криптографічний король з часом стане базовою одиницею торгівлі.

У новому інтерв’ю на YouTube-каналі криптоінфлюенсера Наталі Брунелл Сенді Каул, голова консультаційних служб Франкліна Темплтона з цифрових активів і індустрії, каже, що ми вже почали спостерігати, як національні держави приймають найкращий криптовалютний актив за ринковою капіталізацією.

Каул також зазначає, що BTC буде навіть більш ефективним, ніж цифрові валюти центрального банку (CBDC) для національних казначейств.

«Я думаю, ти вже починаєш бачити [country’s holding BTC]і ви починаєте помічати, що навіть менш розвинені країни бажають грати в більш рівних умовах, об’єднавши частину своєї купівельної спроможності навколо біткойнів і використовуючи це як спосіб ефективнішої конкуренції з більшими країнами та більшими економіками. …

Я теж так думаю [BTC is] стане чимось, що потрібно тримати кожному казначейству, тому що частина їхнього бізнесу буде легше здійснюватися через платежі в біткойнах, ніж через конвертацію іноземної валюти, яка має відбутися, щоб уможливити транскордонну торгівлю сьогодні.

Тож багато людей бачать багато перспектив у цифрових валютах центрального банку. Я думаю, що вони створять багато ефективності, але вони все одно вимагатимуть усіх тих ризиків перекладу та обмінного курсу, які ви несете, переходячи з країни в країну, тоді як біткойн є біткойном у кожній країні».

За словами Каула, країни в усьому світі можуть проводити торгівлю, використовуючи біткойн як базову одиницю.

«Я все ще думаю, що потенціал можна побачити [BTC] використовується як базова одиниця міжнародної торгівлі. Як мінімум, ви побачите, що він використовується для певних видів торгівлі, а це означає, що кожна країна повинна мати певні резерви.

Тож я просто бачу, як це все більше пробивається в традиційну банківську екосистему, будучи лише основоположною частиною цієї системи, і я думаю, що тоді виникає питання: чи з часом люди починають більше тяжіти до чогось, що працює глобально і не пов’язано політики будь-якого уряду?»

На момент написання статті біткойн торгується за $42 051.

я

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

Перевірте заголовки останніх новин

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: MidjourneySource link

Поділіться своєю любов'ю