Клон Friend.tech Stars Arena викликає сплеск активності на Avalanche

Децентралізована програма соціальних мереж (DeSo) Stars Arena спричинила значне зростання активності в мережі C-Chain Avalanche.

У міру зростання активності мережі зростала ціна рідного мережевого AVAX (AVAX), який набрав більше 8% за останні 24 години.

Загальна кількість щоденних транзакцій на Avalanche C-Chain — компоненті блокчейну, спеціально розробленому для виконання смарт-контрактів на Avalanche — за останні два роки зросла на понад 186%, запущена наприкінці вересня на Stars Arena, натхненну Friend.tech. днів.

Загальна мережева активність Avalanche C-Chain зросла на 186% з 1 жовтня. Джерело: Snowtrace.io

Додаток Stars Arena також стрімко розвивається, на платформі є понад 10 000 унікальних активних гаманців. Згідно з даними, протягом останніх двох днів загальний обсяг торгів на платформі склав понад 3,26 мільйона доларів США та було здійснено трохи більше 462 000 транзакцій. даних від DappRadar.

Stars Arena стрімко розвивається з моменту запуску наприкінці вересня. Джерело: DappRadar

Тим часом, даних від DefiLlama показує, що загальна заблокована вартість (TVL) платформи перевищила 1 мільйон доларів. Однак це все ще тьмяне порівняно з Friend.tech, який має приблизно 44,27 мільйона доларів TVL.

Як і Friend.tech, Star Arena дозволяє користувачам прив’язувати свої облікові записи X (Twitter) до платформи. Потім користувачі використовують токен AVAX, щоб купувати «квитки» інших користувачів, причому невелика сума сплачується самій платформі та користувачам, коли квитки купуються та продаються.

Хоча придбання квитка користувача надає користувачам доступ до приватного чату, на відміну від Friend.tech, Stars Arena має загальнодоступну стрічку, тож користувачі можуть стежити за іншими без необхідності вкладати великі суми грошей.

пов’язані: Децентралізовані соціальні мережі мають проблему з утриманням, кажуть керівники

Користувач під псевдонімом X Wale.swoosh описав Stars Arena як «перевершує Friend.tech у багатьох відношеннях», завдяки функції загальнодоступної стрічки, яка дозволяє користувачам бути більш соціальними, ніж у додатку DeSo на базі Base.

Тим не менш, Wale.swoosh та низка інших користувачів у X відзначили, що програма все ще має досить помилковий стан, а чати «дуже відстають», і звернули увагу на брак інформації про команду, що стоїть за програмою.

Stars Arena — остання програма, яка приєдналася до зростаючого списку платформ соціальних фінансів, таких як Альфа в мережі Bitcoin, Friendzy на Solana та PostTech на Arbitrum. Незважаючи на різке зростання кількості подібних додатків DeSo, Friend.tech залишається лідером ринку з місячним обсягом торгів понад 293 мільйони доларів США, випереджаючи найближчий додаток PostTech більш ніж на 283 мільйони доларів.

Зберіть цю статтю як NFT щоб зберегти цей момент в історії та продемонструвати свою підтримку незалежної журналістики в криптопросторі.

Журнал: Чи є DAO надмірно розкрученими та непрацездатними? Уроки з передової