Незадовго до халвінгу можливий забіг бика

Хоча біткойн (BTC) повернувся в режим здебільшого бокової торгівлі, як і більшість інших активів у ринок криптовалютйого майбутнє несе в собі потенціал для величезних здобутків, особливо з огляду на майбутню подію, яка скоротиться вдвічі у 2024 році.

Зокрема, під псевдонімом криптовалюта аналітик Stockmoney Lizards прогнозує, що «ми, швидше за все, побачимо початок бичачого пробігу трохи перед тим, як зменшитися вдвічі», відповідно до докладного аналіз флагманського децентралізованого фінансування (DeFi) активів шаблони діаграм поділився в дописі X 4 жовтня.

Аналіз дії ціни біткойна. Джерело: Stockmoney Lizards

Пояснюючи це міркування, експерт перерахував основні чинники цього сценарію, починаючи з шаблону Bitcoin «торгівля в діапазоні корекції (як у 2019/2020), розділеному двома лініями тренду (жовта область, синій квадрат), позначеними [moving average convergence divergence (MACD)] консолідація (синій прямокутник, низ)», і його останній імпульс сигналізує про спробу зламати верхню опір лінія.

Крім того, друге – це середовище, яке показало, що біткойн має два потенційно високі бичачий чверті попереду з двома основними каталізаторами – ажіотаж перед уповільненням і очікуване місце Біржовий біткойн-фонд (ETF) схвалення з надходженням великої кількості свіжих грошей, незважаючи на загальну макроекономічну ситуацію.

Нарешті, загальна ситуація свідчить про те, що:

«Країни, великі установи та широкі маси роздрібної торгівлі інвестори повільно, здається, розуміють, що фіат приречений, а біткойн є доказом інфляції. Незважаючи на весь шум (інфляція, відсоткові ставки, те, що відбувається з S&P 500 тощо), це зрештою призведе до зростання ціни».

Аналіз ціни біткоіни

Тим часом, на момент публікації біткойн переходив з рук в руки за ціною 27 589 доларів, що означає зростання на 0,44% за останні 24 години, зростання на 2,92% за попередні сім днів і зростання на 6,6% за останній місяць, як показують останні діаграми.

30-денний графік ціни біткойна. Джерело: Фінболд

Також варто відзначити, що крипто експерт CoinsKid має раніше спостерігається що біткойну потрібно підтримувати рівень підтримки бичачого ринку на рівні 24 900 доларів США, тобто «на добраніч бикам», але успіх може підвести його до значного рівня 30 000 доларів США або навіть за його межі.

Відмова від відповідальності: Вміст цього сайту не слід вважати інвестиційною порадою. Інвестування є спекулятивним. Під час інвестування ваш капітал піддається ризику.Source link

Поділіться своєю любов'ю