Команда Сальвадора відвідає Аргентину, щоб обговорити плани BTC

На президентських виборах Аргентина обрала кандидата, який підтримує біткойн (BTC), Хав’єра Мілея. Кілька криптовалютних ентузіастів, таких як Майкл Сейлор і технологічний мільярдер Ілон Маск, привітали Майлі з перемогою. Тепер Аргентина приєднується до Сальвадору, щоб керувати країною лідером, який підтримує BTC.

Радник президента Сальвадору Найіба Букеле з біткойнів (BTC), Макс Кейзер, повідомив, що команда відвідає Аргентину, щоб обговорити плани BTC з новим президентом. За словами Кейзера, команда запросить нового президента Пообідайте в президентському палаці тут, в Сальвадорі, і поговоріть про біткойн.

Читайте також: Біткойн: чи стане Аргентина наступним Сальвадором?

Сальвадор став першою країною, яка визнала оригінальну криптовалюту як законний платіжний засіб. Країна також планує побудувати в регіоні майнінговий комплекс BTC, що живиться вулканами. Крім того, країна прагне запровадити освіту BTC у своїх школах до 2024 року.

Хоча Milei підтримує BTC, немає підтвердження статусу криптовалюти в майбутньому нації. Слід зазначити, що зараз Аргентина переживає економічну кризу. Аргентинці проголосували за Мілеї проти Серхіо Масси, міністра економіки країни. Громадяни, швидше за все, не вражені веденням економіки.

Читайте також: Азартна гра на біткойн у Сальвадорі: незначні втрати, але ознаки прогресу

Минулого тижня аналітики, опитані центральним банком Аргентини, збільшили свою оцінку річної інфляції до 185%. Зростання становить 4,3% більше, ніж минулого місяця прогнозував 180,7%. Країна бореться з одним із найгірших випадків інфляції у світі. Річна інфляція в жовтні досягла 142,7%, збільшившись на 8,3% порівняно з попереднім місяцем. Поки інші країни повільно спостерігають зниження інфляції, Аргентина продовжує страждати.

Хоча немає підтвердження щодо того, чи зіграє біткойн (BTC) певну роль у відродженні економіки країни, ми можемо побачити деякі рішення про BTC, прийняті в парламенті.Source link

Поділіться своєю любов'ю