X Hall of Flame – Журнал Cointelegraph

Домінік Фрісбі пригадує, як уперше зустрівся з Майклом Сейлором із MicroStrategy на криптовалютному заході. Те, що почалося як вражаючий момент, стало збентеженим після того, як події прийняли несподіваний поворот.

«Я бачив там Майкла Сейлора. Я подумав: «Вау, це він!» — розповідає він Magazine. Але це був Сейлор, який швидко підійшов і представився, перш ніж Фрісбі мав шанс:

«Він просто підійшов до мене і сказав: «Я бачив кілька ваших відео, і мені дуже подобається ваша робота і те, що ви робите. Хочеш прийти на вечерю?»

Фрісбі пояснює, що він був у захваті від спілкування з OG Bitcoin maxi у будинку Сейлора, який «набагато кращий», ніж його власний.

«Щоразу, коли я дивлюся відео Майкла Сейлора, я отримую апельсинову таблетку. Хлопець такий розумний», — заявляє він.

Це щось на кшталт суспільства взаємного захоплення, де Сейлор часто ділиться телевізійними виступами Фрісбі, де обговорюється біткойн.

Фрісбі — не просто біткойнер, він долучився до купи різних пирогів, зокрема жартує на сцені як шановний комік, пише книги та веде телешоу.

Маючи скромні 32 300 підписників у Твіттері — дещо позаду величезних 3,1 мільйона Сейлора — він все ще робить собі ім’я, і його часто можна почути, як він говорить про біткойн на радіостанціях, як-от BBC 5.

О, і коли-небудь чули про популярне британське шоу Грошова яма? Ну, Фрісбі був обличчям цього. Він зізнається, що має хист жонглювати кількома м’ячами одночасно.

«Я трохи майстер на всі руки, і я просто намагаюся йти і робити все, що мені цікаво в будь-який момент».

Фрісбі також може похвалитися тим, що написав одну з перших надійних книг про біткойн, Біткойн: майбутнє грошейвиданий Unbound ще у 2014 році.

«Я думаю, що це була перша книга про біткойн від визнаного видавця», — заявляє він.

Незважаючи на своє захоплення Сейлором, він вважає, що наступному поколінню потрібен власний біткойн-чемпіон.

«Я думаю, що Роджер Вер був блискучим проповідником біткойна. Сейлор був блискучим проповідником біткойна. Але коли трапиться наступний бичачий ринок, нам потрібен новий проповідник. Нам потрібно знайти нові наративи, щоб розгорнути історію».

І хоча він самопроголошений біткойн-максималіст, він визнає, що має невелику сумку ефіру, навіть якщо це більше інвестиція в Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін ніж сама мережа.

«Мій портфель, ймовірно, становить понад 90% біткойнів, і я маю трохи Ethereum. Той хлопець [Vitalik] Бутерін, він явно дуже розумний. І я думаю, інвестуючи в Ethereum, ви ефективно інвестуєте у Віталіка».

Що привело до популярності Twitter?

Фрісбі визнає, що його Твіттер трохи повсюдний, трохи «класики».

Він визнає, що для нього все могло б бути краще, якби він зосередився лише на балаканні на одну тему.

«Якби я цілий день писав у Твіттері про криптовалюту, у мене, ймовірно, було б набагато більше прихильників, ніж у мене».

Кількість його підписників різко зросла у 2021 році, коли Фрісбі та група інших відвідали відомі пам’ятки Сполученого Королівства та передали їм повідомлення.

«Я брав участь у цій справі, коли ми отримали проектор. І ми ходили, проектуючи гасла на громадські будівлі», – пояснює він.

Фрісбі вирішив проектувати повідомлення «Біткойн виправляє це» щодо Банку Англії.

Якого типу контенту люди можуть очікувати?

Твіти Фрісбі повсюди – одного дня це біткойни, наступного – це CBDCа потім він кидає якусь комедію або випускає нове музичне відео.

Його останнім проектом є пародійна пісня та музичне відео про цифрові валюти центрального банку (CBDC).

Під назвою «Програмовані гроші» Фрісбі грає голову Всесвітнього економічного форуму Клауса Шваба. Він починає скандувати «CBDC», а потім каже: «Вони відстежують кожну вашу покупку, кожну транзакцію чи рішення, яке ви приймаєте».

«Це коштувало мені кілька тисяч фунтів стерлінгів, і мені довелося вимагати багато послуг. Так, я маю на увазі, що це дороге відео».

Схоже, це окупається, отримавши відгуки від відомого економіста Ліна Олдена та відомого біткойн-подкастера Пітер Маккормак.

Читайте також


особливості

Сексуальне насильство в Індії: роль блокчейну в розширенні можливостей постраждалих


особливості

Як Silk Road зробив вашого листоношу дилером

Який контент вам подобається?

Фрісбі – це a Bitcoin maxi з усіх «неправильних причин».

«У мене просто немає часу вивчати всі ці інші монети, і я перебуваю в різних групах WhatsApp і тому подібному і в чатах Telegram, і я просто не можу встигати за цією новою монетою і тією новою монетою. У мене просто немає ні часу, ні сил».

Він розказує про кількох своїх улюблених коментаторів, як-от Лін Олден, Пітер Маккормак, ДжіДжі, підприємець із біткойнів Роберт Брідлав та Адам Бек, генеральний директор Blockstream.

Прогнози?

Судячи з цього, Фрісбі вже кидали м’яч для прогнозів:

«Ви хочете, щоб я дав вам безглуздий прогноз, який принесе багато кліків, тому що я сказав, що біткойн досягне півмільйона доларів, чи ви хочете, щоб я дав вам реалістичний прогноз, що через три роки люди підуть , “Ви правильно зробили це передбачення!”

Очевидно, ми хочемо, щоб прогноз отримував багато кліків, але ми візьмемо те, що зможемо отримати.
Прогноз Фрісбі виглядає досить розумним для майбутнього циклу, припускаючи, що ми можемо досягти середньої ціни від 70 000 до 100 000 доларів.

Але це могло вистрілити до a колосальні 250 000 доларів протягом цього циклу. Можливо, варто поставити це в заголовок?

Сіаран Лайонс

Кіаран Лайонс — австралійський криптожурналіст. Він також виступає коміком і був радіо- та телеведучим на Triple J, SBS і The Project.Source link

Поділіться своєю любов'ю