Біткойн впав нижче 38 тисяч доларів, оскільки аналіз показує, що «Notorious BID» повертається

Bitcoin (BTC) намагалися відновити 18-місячні максимуми 21 листопада, оскільки активність книги замовлень викликала в одного аналітика відчуття дежавю.

4-годинний графік BTC/USD. Джерело: TradingView

Ігри про китів викликають біткойн у першому кварталі 2023 року

Дані з Cointelegraph Markets Pro і TradingView показали зростання ціни BTC до 37 770 доларів напередодні.

Зараз, коли біткойн становить 37 400 доларів, він залишився в діапазоні, який також характерний для другого тижня місяця.

Однак для ресурсу моніторингу в ланцюжку Material Indicators ринок був більше схожий на 1 квартал цього року — період, який ознаменував початок відновлення біткойна з мінімумів після FTX.

Аналізуючи дані книги замовлень, він припустив, що основний постачальник ліквідності, який він неофіційно називав “Notorious BID” у той час, міг знову формувати підтримку ставок.

Зокрема, ліквідність заявки становила 33 000 доларів США «7 разів за останні 30 днів». розказав X (раніше Twitter) передплатників.

«Я не можу підтвердити, чи це та організація, яку я назвав Notorious BID ще в першому кварталі, але можу сказати вам, що ми бачили цю гру раніше».

Дані про ліквідність BTC/USDT. Джерело: Material Indicators/X

Супровідний знімок ліквідності BTC/USDT також показав, що продавці шикуються в чергу на рівні 38 000 доларів і відразу нижче.

Серед китів це був найбільший клас замовлення — від 1 до 10 мільйонів доларів — єдина активна когорта, а інші одностайно зменшували ризики протягом тижня.

Коментуючи ситуацію, співзасновник Material Indicators Кіт Алан стверджував, що організації, які стоять за замовленнями на покупку, можуть бути більш організованими, ніж просто спекулянти великих обсягів.

«Швидкий зрив» може послідувати за крапом $40 000

Тим часом, передбачаючи, що може бути далі, Міхаель ван де Поппе, засновник і генеральний директор торгової фірми Eight, відмовився брати 40 000 доларів зі столу.

пов’язані: 70% BTC неактивні протягом року — 5 речей, які варто знати про біткойни цього тижня

«Біткойн продовжує рухатися все вище і вище. Встановлюючи вищі мінімуми та атакуючи опору вчетверте», — він прокоментував на нічних подіях.

«Я б не здивувався прориву вгору до 40 тисяч доларів, а потім знову швидкому пробою. Продовжуйте купувати соуси!»

Анотована діаграма BTC/USD. Міхаель ван де Поппе/X

Популярний аналітик Метью Хайленд попередив, що індекс відносної сили (RSI) може бути під загрозою розбіжності з ціною до зниження, якщо остання не зможе подолати поточні 18-місячні максимуми трохи нижче 38 000 доларів.

На момент написання статті бики все ще не могли набрати необхідного імпульсу.

Ця стаття не містить інвестиційних порад чи рекомендацій. Кожне інвестування та торгівля пов’язані з ризиком, і читачам слід провести власне дослідження, приймаючи рішення.