Короткострокові інвестиції зросли на 55%!


11:30 ▪
3
хв читання ▪ по
Едді С.

Інвестиції в біткойн переживають значне зростання, особливо серед короткострокових власників! Це у відповідь на зростаючий попит на біржові фонди біткойн (ETF). Цю тенденцію підтримує підвищена активність китів BTC, що сигналізує про потенційну бичачу тенденцію.

Bitcoin ETF: Короткострокові інвестиції зросли на +50%!

З моменту запуску біткойн ETF у січні кількість біткойн серед короткострокових інвесторів стрімко зросла! Збільшення приблизно на 55%, з 2,2 мільйона BTC до понад 3,4 мільйона BTC всього за кілька місяців. Це зростання вказує на зростання інтересу з боку новачків, які віддають перевагу легкості та доступності інвестицій через ETF.

Біткойн-кити були дедалі активніше, купуючи значні суми BTC. Незважаючи на корекцію ринку в березні, апетит до провідної криптовалюти залишався високим, лише з невеликим скороченням авуарів до 3,3 мільйона BTC. Ринкові аналітики відзначають, що швидке накопичення за допомогою ETF є чітким показником. Вони підкреслюють зростаюче визнання криптовалют інституційними та роздрібними інвесторами як надійних активів.

Стратегія, якою користуються інвестори!

Bitcoin ETF виграють від популярної стратегії торгівлі криптовалютою, відомої як «базова торгівля». Ця стратегія полягає в використанні цінового розриву між активом і його відповідними похідними. У випадку з біткойнами трейдери купують BTC або біткойн ETF і короткі продажі ф'ючерсних контрактів BTC, очікуючи зближення спотових і ф'ючерсних цін.

Однак ця стратегія вже не така приваблива, як кілька місяців тому. Базис, або різниця в ціні між ф’ючерсними контрактами на біткойн і BTC, коливався в діапазоні від 25% до 30% на момент запуску ETF у січні. Однак база зараз знаходиться в діапазоні від 7% до 9%.

Підсумовуючи, ентузіазм щодо Bitcoin ETF і впевненість китів у Bitcoin вказують позитивна динаміка для інвестицій в короткостроковій перспективі в крипто. Оскільки ринок продовжує розвиватися, ці події цілком можуть визначити майбутнє торгівлі та інвестицій BTC.

Збільште свій досвід роботи з Cointribune за допомогою нашої програми «Читайте, щоб заробити»! Заробляйте бали за кожну прочитану статтю та отримуйте доступ до ексклюзивних винагород. Зареєструйтеся зараз і почніть отримувати переваги.

Натисніть тут, щоб приєднатися до програми «Читайте, щоб заробити» та перетворите свою пристрасть до криптовалюти на винагороду!

Едді С. аватарЕдді С. аватар

Едді С.

Le monde évolue et l'adaptation est la meilleure arme pour survivre dans cet univers ondoyant. Менеджер спільноти crypto à la base, je m'intéresse à tout ce qui touche de près ou de loin à la blockchain et ses dérivés. Dans l'optique de partager mon expérience et de faire connaître un domaine qui me passionne, rien de mieux que de rédiger des articles informatifs et décontractés à la fois.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Погляди, думки та думки, висловлені в цій статті, належать виключно автору, і їх не слід сприймати як інвестиційні поради. Проведіть власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення.Source link

Поділіться своєю любов'ю