MicroStrategy залучить 500 мільйонів доларів для купівлі BTC

У недавній пресі реліз, MicroStrategy Майкла Сейлора оголосила, що збирає 500 мільйонів доларів, щоб придбати більше біткойнів (BTC). Фірма має намір залучити гроші від інституційних покупців. Згідно з офіційним релізом, фірма має намір запропонувати “Загальна сума основної суми конвертованих першочергових облігацій у розмірі 500 мільйонів доларів США з терміном погашення у 2032 році («ноти») у приватній пропозиції особам, які обґрунтовано вважаються кваліфікованими інституційними покупцями.'

Читайте також: Трамп каже, що США стануть центром майнінгу біткойнів, якщо його переобрать

MicroStrategy є одним із найбільших власників BTC у світі. Станом на 1 травня 2024 року компанія має близько 214 400 BTC на суму близько 7,5 мільярдів доларів. BTC фірми було придбано за середньою ціною 35 158 доларів США.

Чи зросте біткойн (BTC)?

біткойн btc долар США криптовалюта usd
Джерело: Shutterstock / In Green, змінено Blockworks

MicroStrategy надзвичайно позитивно налаштована на BTC. Керівник фірми Майкл Сейлор є активним прихильником оригінальної криптовалюти. Фірма ніколи не втрачала можливості купити більше BTC, і її інвестиції рідко були марними. Microstrategy придбала 9245 BTC у березні за 623 мільйони доларів. Цілком можливо, що Сейлор очікує зростання ціни BTC у найближчі місяці.

Читайте також: дебати щодо біткойна проти золота тривають, вважає експерт Fidelity

Крім того, у травні інфляція в США була нижчою, ніж очікувалося. Це може додатково підвищити ціну BTC.

Дані CoinCodex показують, що біткойн (BTC) може зрости протягом наступних кількох тижнів. Платформа прогнозує, що 16 червня 2024 року початкова криптовалюта досягне нового історичного максимуму в 76 176 доларів.

Джерело: CoinCodex

Читайте також: Експерт прогнозує, що біткойн: незважаючи на всі шанси, BTC може отримати 173 тисячі доларів

Крім того, CoinCodex не очікує, що BTC зупиниться на досягнутому. Платформа очікує, що 7 червня 2024 року BTC досягне максимуму в 88 096 доларів США. Якщо BTC досягне 88 096 доларів США, це призведе до зростання майже на 30% від поточних цінових рівнів.Source link

Поділіться своєю любов'ю