Крипто зростає, оскільки Гонконг дає зелене світло першим ETF на біткойн та ефір

Топ лінія

Згідно з заявами багатьох емітентів у понеділок, Гонконг дозволив свої перші біржові фонди, що відстежують цифрові активи біткойн та ефір, що сприяло розвитку більш широкого ринку та зробило місто першим в Азії, яке запропонувало популярні продукти після того, як США запустили перші спотові біткойн-ETF. на початку цього року.

Ключові факти

Згідно із заявами на платформі соціальних мереж WeChat, ряд фінансових менеджерів заявили, що вони отримали початкове схвалення від Комісії з цінних паперів і ф’ючерсів Гонконгу (SFC) на початок запуску криптовалютних ETF. і ЗМІ звіти.

В окремих заявах принаймні три офшорні китайські компанії з управління активами повідомили, що вони запустять спотові ETF скоро.

До них належать гонконгські підрозділи Harvest Fund Management і партнерство між Bosera Asset Management і Hashkey Capital, які заявили, що отримали дозвіл на лістинг криптопродуктів у Гонконгу.

Гонконгський підрозділ China Asset Management також заявив, що отримав схвалення регуляторних органів і інвестує в розробку криптопродуктів.

Оголошення в соціальних мережах, схоже, викликали опір офіційного оголошення SFC, яке не опублікувало офіційної заяви про схвалення та не відразу відповіло на запит Forbes про коментарі.

Деякі дописи компаній у соціальних мережах, які повідомляли про схвалення, були видалені, відповідно до CoinDesk.

News Peg

Біткойн і ефір подорожчали приблизно на 3% і 6% за останні 24 години відповідно, і рано вранці в понеділок вони торгувалися вище $66 000 і $3250. Гаряче очікуваний новини з Гонконгу допомогли підняти інтерес до двох токенів і ширшого крипторинку, а також допомогли прискорити початок відновлення після похмурих вихідних. Ціни на біткойн та ефір, дві найбільші у світі криптовалюти за ринковою капіталізацією, затонув на тлі побоювань ширшого конфлікту на Близькому Сході після того, як Іран розпочав атаку на Ізраїль, як і ширший ринок. Цього року ринок, очолюваний біткойнами та ефіром, відчув феноменальне відновлення після серії крахів і резонансу невдачі і скандали кілька років тому, включно з крахом біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда, ринок опустився нижче 1 трильйона доларів. Хоча підйом у сфері цифрових активів може бути важко пояснити — ця галузь, як відомо, нестабільна і часто суперечить логіці традиційних фінансових ринків, — цей останній бум, схоже, викликаний зростаючим ентузіазмом інвесторів після все більшого схвалення криптобіржових фондів ( ETFs) і загрозлива криза пропозиції через біткойн халвінгфункція, закладена в математичні основи криптовалюти, яка історично підвищувала ціни.

На що звернути увагу

Комісія з цінних паперів і бірж уповноважений біткойн-ETF вперше в січні, який, поряд із подібними схваленнями в інших юрисдикціях, має інтерес до цього активу. Ентузіасти сподіваються, що найближчим часом регулятор також дасть зелене світло продуктам на основі ефіру, хоча експерти галузі вважають повідомляється скептично над шансами спотових ефірних ETF отримати схвалення США.

Велике число

2,54 трильйона доларів. Ось скільки загальний ринок криптовалют варто. За останні 24 години ринок зріс майже на 4%. Bitcoin, з ринковою капіталізацією в 1,3 трильйона доларів, становить трохи більше половини криптовалютного ринку. Слідом за біткойнами ефір є наступною домінуючою силою, яка займає близько 15% ринку загальною вартістю близько 390 мільярдів доларів.

Подальше читання

БІЛЬШЕ ВІД FORBESЧи може халвінг біткойна підвищити ціни на криптовалюту? Ось що потрібно знати, коли токен зростає до рекордного рівня

Source link

Поділіться своєю любов'ю