Біткойн відновлюється після схвалення Гонконгом біткойн ETF

Ілюстрація: Дадо Рувіч (Reuters)

Після падіння майже на 10% за вихідні біткойн відновився в понеділок після оголошення Гонконгу схвалення його перших спотових біржових фондів (ETF) біткойна та ефіру.

Зниження у вихідні — яке сталося посеред Ізраїльсько-іранська напругаринковий хаос і вперту інфляцію, і біткойн впав нижче 62 000 доларів США, що закінчилося в понеділок вранці, оскільки криптовалюта зросла на 2,5% до 66 000 доларів.

Гонконг пірнає на ринок криптовалютних ETF

Три офшорні китайські менеджери активів, включаючи гонконгські підрозділи Harvest Fund Management, Bosera Asset Management і China Asset Management (ChinaAMC), незабаром планують запустити свої спотові ETF для біткойнів і ефірів. Про це повідомляє Reuters у понеділок.

На відміну від материкового Китаю, Гонконг завжди мав оптимістичну позицію щодо криптовалюти. Цей останній крок говорить про те, що він хоче слідувати в слідами США в інвестуванні в крипто ETF.

Халвінг біткойна приносить волатильність

З Халвінг біткойна Подія, що насувається, зросла волатильність для біткойна та всього ринку криптовалют. Халвінг відбудеться приблизно 19 квітня та скоротить винагороду майнеру вдвічі з 6,25 біткойна до 3,125 біткойна.

У понеділок вранці друга за величиною криптовалюта Ether впала на 12% за тиждень, але зросла на понад 5% за день, коливаючись біля 3100 доларів. Ціна Solana на 147 доларів впала на 18% порівняно з минулим тижнем, але зросла на 7,8% за день. Dogecoin впав більш ніж на 20% за тиждень, але відновився в понеділок, підскочивши на 5% до 0,15 долара.

Більше новин про ринки та криптовалюти

Індекс Dow відновлюється, оскільки інвестори підбадьорюють роздрібні продажі та прибутки — і ігнорують напруженість між Іраном та Ізраїлем

Велика подія «розполовинення» біткойна вже близько. У нас є відповіді на всі ваші запитання

Штучний інтелект доводить Google до ринкової капіталізації в 2 трильйони доларів

Ціна акцій Globe Life впала на 50% через те, що продавець-продавець заявляв про шахрайство зі страхуванням

Source link

Поділіться своєю любов'ю