Ціни на криптовалюту відновлюються після падіння, оскільки домінування біткойнів досягає трирічного максимуму

Ринки
• 14 квітня 2024 р., 12:16 за східним часом

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

ОНОВЛЕНО: 14 квітня 2024 р., 12:40 за східним часом

Bitcoin BTC

+2,41%
Домінування криптовалюти над усіма іншими криптовалютами досягло найвищого значення за три роки після помірного відновлення криптовалюти після вчорашнього різкого розпродажу, який був спровокований новиною про майбутній напад Ірану на Ізраїль.

The Block's GMCI 30 GM30

+4,98%
Індекс відновився приблизно на 6% від вчорашнього мінімуму, який спостерігався швидкий розпродаж після новин про напад, який Ізраїль сказав, що це зірвано.

Після одужання, повідомляє The Block's інформаційна панель данихзараз біткойн займає майже 53% криптовалютного ринку, що є найбільшим показником з початку квітня 2021 року та більше, ніж будь-яка інша криптовалюта разом узяті.

Огляд одноденної ефективності 20 найкращих криптовалют за ринковою капіталізацією показує, що біткойн мав одне з найсильніших результатів після вчорашнього розпродажу, що відповідає посиленню його домінування, хоча він усе ще втратив вартість, як майже інші токени у 20 найкращих.

Привабливість біткойна як хеджування від інфляції зростає через його майбутню подію вдвічі та невизначені макроекономічні перешкоди, The Block повідомлялося раніше. Згідно з даними, до половини біткойна залишилося всього п’ять днів Трекер Блоку.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю