Біткойн впав більш ніж на 8% після нападу безпілотника в Ірані

Після атаки безпілотника Ірану на Ізраїль 13 квітня крипторинок відреагував; Bitcoin (BTC) знизився більш ніж на 8% від своєї вартості до 61 514 доларів.

Остання корекція ознаменувала продовження тренду, який почався 12 квітня і погіршився наступного дня.

За оцінками аналітиків, крипторинок ліквідований більш ніж 860 мільйонів доларів в активах протягом двох днів; ціна Bitcoin спочатку знизився з $71 000 до $65 000, а потім впав ще більше до рівня $61 000.

Графік цін на біткоіни 10-13 квітня | Джерело: CoinGecko

Спостерігачі за ринком припустили, що перше падіння відбулося через новини з Федеральної резервної системи США, яка сигналізувала про те, що вона не поспішає знижувати процентні ставки.

Така позиція зумовлена ​​стабільними рівнями інфляції, які викликають занепокоєння всередині країни та впливають на очікування щодо коригування політики в усьому світі.

Друге падіння відбулося через зростання напруженості між Іраном та Ізраїлем, причому криптотрейдери першими відреагували на новини, оскільки традиційні фінансові ринки були закриті на вихідні.

Біткойн за останньою перевіркою торгується на рівні 64 123 доларів, що все ще на 5% нижче, ніж 24 години тому. На семиденному та 14-денному таймфреймах втрата становить 7,5% та 8,6% відповідно. За 30 днів падіння ціни становить трохи більше 6%.

Найбільша у світі криптовалюта за ринковою капіталізацією також впала на 13% від найвищої ціни за всю історію, яка становила 73 798 доларів у березні, але вона все ще більш ніж удвічі перевищує ціну рік тому.

Експерти QCP сказав що напад Ірану на Ізраїль викликав багато страху на ринку. Ethereum (ETH) знизився до 2850 доларів, а інші криптовалюти подешевшали в середньому на 20–30%.

Згідно з CoinGecko, серед 100 найбільших криптовалют за ринковою капіталізацією лише токени Leo (LEO), Bittensor (TAO), Celestia (TIA) і Wormhole (W) здобули приріст за останні 24 години.

Агрегатор криптоданих також зазначив, що після 13 квітня загальна ринкова капіталізація сектора впала на 5,2% до 2,43 трильйона доларів.

Але незважаючи на все це, деякі аналітики вважають це падіння нормальним.

Засновник The Cryptoverse Бенджамін Кован загострений з'ясувалося, що на крипторинку раніше спостерігалися подібні падіння. Тим часом виконавчий голова MicroStrategy Майкл Сейлор повторив свою вже відому фразу про те, що хаос корисний для біткойнів.


Слідкуйте за нами в Новинах GoogleSource link

Поділіться своєю любов'ю