Криптоаналітик каже, що миттєвий сигнал біткойна раніше спричинив зростання BTC на 400%

Криптостратег каже, що біткойн (BTC) демонструє позитивні показники, які раніше передували значному сплеску ціни.

Псевдонімний аналітик Чедс розповідає його 314 800 підписників на платформі соціальних мереж X говорять про те, що індекс відносної сили біткойна (RSI) на тижневому графіку зараз перебуває на території «перекупленості».

RSI — це індикатор імпульсу, який трейдери використовують, щоб помітити продовження або розворот тренду.

Чедс каже, що коли біткойн дав такий самий сигнал у жовтні 2020 року, біткойн стрімко злетів і отримав приріст у понад 5 разів.

«Спостереження:

Щотижневий RSI BTC входить у зону потужності (70+, також відомий як перекуплений).

Перекуплений = бичачий.

Останній раз, коли це сталося, ціна коливалася від 12 000 до 64 000 доларів.

Хоча ціновий контекст інший, на це варто звернути увагу».

Джерело: Cheds/X

Традиційно перекуплений актив означає, що він торгується значно вище своєї справедливої ​​вартості, і інвестори схильні думати, що корекція не за горами. Однак Чедс міркує що протилежне стосується біткойна.

«Перекупленість означає зростання. Єдиний спосіб стати перекупленим – бути оптимістичним, і тенденції, як правило, продовжуються. Більшість найбільших історичних приростів ціни BTC відбулися під час «перекупленості» того, чого він вартий».

Зображення
Джерело: Cheds/X

На момент написання статті біткойн торгується за $37 002.

Дивлячись на платформу смарт-контрактів Ethereum (ETH), Чедс каже, що бики, ймовірно, почнуть грати м’язами, коли другий за величиною криптовалютний ринок підніметься вище ключового цінового рівня.

«Побічні ETH можуть використовувати прорив і утримання в області $2150 як довгу тезу».

Зображення
Джерело: Чедс/X

На момент написання Ethereum коштує 2037 доларів.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

Перевірте заголовки останніх новин

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і будь-які втрати, які ви можете понести, несете відповідальність. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: MidjourneySource link

Поділіться своєю любов'ю