Криптоаналітик прогнозує зростання біткойна на 400% до 200 000 доларів, ось коли

Криптоаналітик Дейв Хвиля поділився бичачим прогнозом для флагманська криптовалюта біткойн. Він вважає, що криптотокен може зрости до 200 000 доларів США, і навіть надав часові рамки за допомогою технічного аналізу.

Коли біткойн досягне 200 000 доларів

В пост поділився на своїй платформі X, Дейв хвиля поділився супровідною діаграмою, яка поставила Ціна біткойна на 200 000 доларів США 1 грудня 2025 року. Крім цього, він повідомив про те, що BTC ковзне середнє збіжність розбіжність (MACD) індикатор виглядає дуже оптимістичним.

Далі криптоаналітик навів інший сценарій того, як все може розвиватися з точки зору цієї прогнозованої ціни. Згідно з ним, Біткойн досяг 200 000 доларів може бути передбачено через рік, тобто це може статися вже 1 грудня 2024 року. Він зазначив, що це може статися, коли більшість людей очікує такого рівня цін.

Дейв Хвиля також передбачив це раніше Bitcoin може досягти нового історичного максимуму до закінчення року. Грунтуючись на діаграмі, яку він поділився тоді, він натякнув, що ціна BTC може досягти 69 000 доларів цього року. Криптоаналітик, здається, не відмовився від цього, як він нещодавно поділився оновлена ​​діаграма припускаючи, що біткойн може досягти цього рівня ціни до 2024 року.

BTC price clears $41,000 | Source: BTCUSD on Tradingview.com

Ціна BTC вище $41 000

Флагманська криптовалюта піднялася вище 41 000 доларів США на стільки хвилювання з боку криптовалютної спільноти. Біткойн знаходиться на a біжи прямо зараз і багато хто вважає, що це тільки з цього моменту. Причиною цього мітингу наразі частково пояснюють неминуче затвердження з a Spot Bitcoin ETF. Інші вважають, що це просто тому, що Халвінг біткойна не за горами.

Якою б не була причина, найбільш очевидним є те, що значна кількість інвесторів зараз кидається на криптовалютний ринок, зокрема з біткойнами. Два тижні тому BTC бачив надходження на загальну суму 312 мільйонів доларів США, що довело його надходження з початку року до трохи більше ніж 1,5 мільярда доларів США. Ліквідність також надходить в екосистему інших токенів, таких як Ethereum, XRP, Solana, Cardano та BNB.

З біткойнами вище 40 000 доларів Дейв Хвиля виглядає більш оптимістичним, ніж будь-коли. В одному зі своїх останніх постів X він згадується що BTC може стати «параболічним», якщо порушить висхідний канал. З діаграми, яку він поділився, 44 000 доларів, здається, є наступною зупинкою для флагманської криптовалюти.

На момент написання статті біткойн торгується на рівні близько 41 400 доларів США, що більше ніж на 5% за останні 24 години відповідно до даних від CoinMarketCap.

Рекомендоване зображення з Decrypt, діаграма з Tradingview.com

Source link

Поділіться своєю любов'ю