Купівля біткойнів у Сальвадорі перевищила 2300 монет

Цього понеділка уряд Сальвадору оголосив про випуск біткойн-облігацій у першому кварталі 2024 року, за кошти яких планується профінансувати будівництво міста під назвою “Bitcoin City» на сході країни.

«Облігація Volcano Bond щойно отримала регуляторне схвалення від Комісії з цифрових активів. Ми очікуємо, що облігації будуть випущені в першому кварталі 2024 року», – йдеться в заяві X-акаунту урядового Національного офісу біткойнів, який займається управлінням усіма проектами, пов’язаними з біткойнами.

7 вересня 2021 року біткойн почав легально ходити в країні нарівні з доларом США за вказівкою президента Найіба Букеле. Долар є законним платіжним засобом в економіці Сальвадору з 2001 року.

За допомогою біткойнів Букеле прагнув забезпечити дешевші грошові перекази з-за кордону, а також щоб сальвадорці, 70% яких перебували поза фінансовою системою, масово стали банківськими установами. Однак, згідно з опитуваннями, опублікованими в середині року, 71% сальвадорців вважають, що криптовалюта «зовсім не допомогла» покращити економічне становище їхніх сімей.

20 листопада 2021 року Букеле оголосив про план побудови міста під назвою «Bitcoin City» на сході країни, поблизу затоки Фонсека в Тихому океані, яке працюватиме на тепловій енергії вулкана.

Будівництво цього міста здійснюватиметься за рахунок частини щонайменше 1 мільярда доларів вулканічних облігацій, які планувалося випустити, сказав тоді правитель. Букеле, хто є домагаючись переобрання на виборах у лютому 2024 року, з цього місяця має ліцензію, щоб присвятити себе своїй кандидатурі.

У короткому повідомленні на своєму обліковому записі X президент опублікував «Коли будуть випущені облігації вулкана?», не розкриваючи, коли буде здійснено випуск і чи буде він в кінцевому підсумку на 1 мільярд доларів.

Уряд Сальвадору публічно заявив, що придбав 2381 біткойн, не розкриваючи суми інвестованих коштів. Остання покупка була зроблена 1 липня 2022 року, коли було придбано 80 біткойнів.

Букеле оголосив, що Сальвадор купуватиме один біткойн щодня з 17 листопада 2021 року.

Source link

Поділіться своєю любов'ю