Кити переміщують понад 880 000 000 доларів США в біткойнах, Solana, XRP і Dogecoin – ось куди рухається криптовалюта

Нові дані показують, що криптокити раптово переміщують біткойни на сотні мільйонів доларів (BTC), Солана (SOL), Dogecoin (ДОЖ) і XRP.

За даними платформи для дослідження китів Whale Alert, багаті інвестори переміщують цифрові активи на суму 880 мільйонів доларів на відомі криптовалютні платформи та з них, більшість із яких включають найкращі криптовалютні активи за ринковою капіталізацією.

Відомі транзакції BTC на радарі Whale Alert включають:

На момент написання статті біткойн рухається до 36 025, падіння на 1% за останні 24 години.

Інші заслуговують на увагу транзакції з використанням альткойнів, виявлені Whale Alert, включають:

Solana торгується за 55,55 доларів на момент написання статті, тоді як XRP і DOGE рухаються за 0,598 і 0,081 доларів відповідно.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на Twitter, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

Перевірте заголовки останніх новин

&nbsp

Відмова від відповідальності: Думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які втрати, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: MidjourneySource link

Поділіться своєю любов'ю