Страйк для стягнення плати з користувачів за межами США за покупки біткойнів за допомогою дебетової картки

Генеральний директор Strike Джек Маллерс визнав високі комісії за покупки криптовалюти за допомогою дебетової картки, але зазначив, що фірма працює над пошуком дешевшого способу.

Bitcoin (BTC) платіжна фірма Страйк розгортає свої послуги по всьому світу, дозволяючи користувачам у 35+ країнах купувати BTC через його додаток за допомогою дебетової картки.

в Середнє оголошеннягенеральний директор Strike Джек Маллерс сказав, що фірма планує запустити цю функцію в понад 65 країнах, де зараз доступний Strike.

Однак неамериканські клієнти Strike повинні будуть платити 3,9% комісії за свої покупки. Варто зазначити, що US Strike не стягує комісій за купівлю криптовалюти.

Генеральний директор Strike визнав проблему, сказавши, що фірма «знайде спосіб» запропонувати нову функцію дешевше на основі «обсягу транзакцій та інших змінних». Проте Маллерс зазначив, що ціни Strike «все ще нижчі», ніж у конкурентів, навіть за такої цінової категорії.

«Ми віримо, що можемо запропонувати нашим користувачам кращий продукт і біткойн в цілому».

Джек Маллерс, генеральний директор Strike

Маллерс додав, що Strike також планує запропонувати альтернативні методи оплати, такі як банківські депозити та готівка, але не уточнив точні терміни.

На додаток до покупок за дебетовою карткою, Strike також оголосив про угоду про партнерство з Bitrefill, криптомагазином електронної комерції, щоб дозволити користувачам використовувати фіат, Tether (USDT), або баланс BTC для покупки товарів через Lightning Network, рішення рівня 2 для блокчейну біткойн.


Слідкуйте за нами в Новинах GoogleSource link

Поділіться своєю любов'ю