Ларрі Фінк з BlackRock оптимістично налаштований на біткойн, оскільки спотові біткойн ETF зростають

Схвалення з 11 спотові Bitcoin ETF на початку цього року Комісією з цінних паперів і бірж викликав бурю в галузі ETF. І зараз, за даними Farsideзагальний чистий приплив до спотових біткойн ETF перевищив 12 мільярдів доларів. У середньому в IBIT BlackRock було надходження 258 мільйонів доларів США, потім 140 мільйонів доларів у FBTC Fidelity та 29,9 мільйонів доларів у BITB Bitwise.

Цей новий тип безпеки зріс у чотири рази завдяки підтримці основних фінансових установ. Генеральний директор BlackRock Ларрі Фінк, який нещодавно обговорював переосмислення пенсійного віку в США, оптимістично дивиться на майбутнє Bitcoin ETF. В ан інтерв'ю Fox Businessвін обговорив BlackRock iShares Bitcoin Trust, або IBIT.

«IBIT — ETF, що розвивається найшвидше в історії ETF», — сказав він. «Ніщо в історії ETF не набирало активів так швидко, як IBIT».

Фінк також здається оптимістичним щодо ефірних ETF. Він нещодавно сказав ETH ETF можливий, навіть якщо SEC розглядає Ether як цінний папір. Минулого тижня фінансовий наглядач надіслав повістки трьом компаніям у рамках розслідування Ethereum Foundationекосистема, яка працює за мережею блокчейну Ethereum.

Bitcoin ETF на 11 місці готовий до торгівлі

Раніше цього тижня Hashdex Bitcoin ETF, один з 11 спотових Bitcoin ETF, затверджених SEC, був запущено. Hashdex Bitcoin Futures ETF від управління криптоактивами торгується на біржі NYSE Arca. Hashdex Bitcoin Futures ETF наразі зберігає 5500 біткойнів на суму 377,2 мільйона доларів. Для порівняння, IBIT BlackRock містить 244 560 біткойнів на суму 17,1 мільярда доларів.

Крипторинок процвітає

Поява спотових біткойн ETF у країні стала благом для крипторинку, який пережив серйозну кризу за останні кілька років. Але зараз біткойн досяг рекордних значень. І майбутній Подія біткойн-халвінгу, який відбудеться в середині квітня, як очікується, ще більше підштовхне крипторинок. Ця подія зменшить винагороду за видобуток нових біткойнів вдвічі.

Попередні випадки халвінгу призвели до зростання цін на біткойн. Останній халвінг біткойна відбувся 11 травня 2020 року, в результаті чого винагорода за блок становила 6,25 біткойна. Цьогорічний халвінг зменшить винагороду до 3,125 біткойнів для майнерів.

Відповідно до CoinMarketCap, за минулий тиждень біткойн зріс на 9% до 69 000 доларів, ефір підскочив на 4,7% до 3 500 доларів, а доджкойн злетів на 40% до 0,21 долара.

Source link

Поділіться своєю любов'ю