Лідери галузі діляться своїми криптовалютними прогнозами на 2024 рік: від спотових біткойн ETF до реальних активів

Лідери криптоіндустрії Kraken, Avalanche, Anchorage Digital та інші поділилися своїми думками з The Block щодо перспектив розвитку цифрових активів у наступному році, охоплюючи все: від спотових біткойн-ETF до стейблкоїнів, активів реального світу, NFT та нормативних актів.

Давайте подивимося, чого вони очікують у 2024 році.

Керуючий директор Kraken UK Біву Дас

Керуючий директор Kraken UK Біву Дас сказав, що у 2024 році криптоіндустрія має потенціал зробити ще один «великий стрибок» до масового впровадження, особливо у Великій Британії.

За межами короткочасного очікування спотові схвалення біткойн ETF у Сполучених Штатах Дас сказав, що він вважає, що загальний ринок залишатиметься оптимістичним у першому кварталі 2024 року. «Це тому, що на горизонті є важливі віхи для двох найбільших криптоактивів за ринковою капіталізацією, включаючи наступний халвінг Bitcoin та Dencun Ethereum оновлення”, – сказав він.

У Великій Британії згідно з нещодавньою політикою Міністерства фінансів заяваперед наміром запровадити регулювання криптоактивів наступного року, Дас очікує, що країна «помітно наблизиться» до того, щоб стати глобальним криптоцентром до кінця 2024 року.

За словами Даса, більша чіткість регулювання означає, що британські фірми більше не перебувають у невигідному становищі порівняно з тими, хто пропонує послуги з-за кордону. «Я бачу, що обсяг інституційної торгівлі на ринку Великобританії значно зростає, оскільки на ринок виходить більше продуктів і послуг, які відповідають потребам і очікуванням цих інституційних інвесторів», — сказав він.

«Це доповнюється урядовою пісочницею цифрових цінних паперів, яка дозволить прискорити впровадження технології криптоактивів на традиційних ринках, а також нещодавньою роботою Цільової групи з управління активами, яка окреслює бачення токенізації інвестиційних фондів», — додав Дас.

Президент Ava Labs Джон Ву

Джон Ву, президент розробника Avalanche Лабораторії Ававважає 2024 рік роком, коли стейблкойни встановлять відповідність ринку продукту, коли розрахунки за стейблкойни вперше перевищать річні обсяги Visa.

Ву є одним із багатьох представників галузі, які очікують, що спотовий біткойн ETF буде схвалений, і він прогнозує, що ринкова капіталізація біткойнів наступного року зросте на 50%.

В іншому місці криптопростору Ву очікує, що web3-ігри стануть першим мейнстрім-хітом, з проривною грою, яка побачить дев’ятизначну базу користувачів і провідних розробників традиційних ігор, які приєднаються до простору. Він також очікує відродження NFT, оскільки вони отримають нову корисність, окрім предметів колекціонування. «Реальні програми, такі як стратегії залучення клієнтів, демонструватимуть більш чіткі випадки використання, як-от програми лояльності», — сказав він.

Нарешті, Ву очікує, що ШІ зробить web3 більш безпечним і навпаки. «Великі мовні моделі ідеально підходять для перегляду смарт-контрактів та іншого життєво важливого коду, щоб переконатися, що потенційні експлойти зупиняються ще до їх початку. Зломи DeFi та використання смарт-контрактів стануть рідкістю», — додав він.

Співзасновник Gnosis доктор Фрідеріка Ернст

Відповідно до Гнозис співзасновник д-р Фрідеріке Ернст, «2024 рік стане роком, коли екосистема web3 або вирішить завдання забезпечити більш зручні умови роботи, або залишиться нішевою ще один рік».

«Якщо Ethereum та інші достовірно нейтральні блокчейни стануть глобальним рівнем розрахунків, то програми, які працюють на ньому, повинні бути доступними для набагато ширшої аудиторії», — сказав він. «Настав час перетворити дуже багаті дослідження та роботу з підтвердження концепції, яку було досягнуто протягом останніх кількох років, у фактичні покращення UX для живих продуктів».

Розвиток технології абстрагування облікових записів означає, що вихідні фрази можуть стати історичною практикою для більшості у 2024 році, додав Ернст. «Ідея про те, що безпека активів означає наявність 12 слів, які ви ніколи не можете втратити, але ніхто інший ніколи не може отримати до них доступ, застаріла і значною мірою гальмувала прогрес у фактичному прийнятті користувачами», — сказав він.

Співзасновник Concordium Ларс Сеєр Крістенсен

Співзасновник Concordium Ларс Сейєр Крістенсен був менш оптимістичним щодо перспектив схвалення спотових біткойн-ETF і подій, пов’язаних з біткойнами вдвічі, що призведе до нового зростання ринку у 2024 році.

«На мій смак це все занадто «хрестоматійне» — зменшення вдвічі, схвалення ETF, а потім новий бичачий ринок. Як правило, на традиційних фінансових ринках такі типи сценаріїв не обов’язково передбачувані, оскільки досвідчені учасники здатні передбачити потенційний розвиток подій поза межами очевидного», – сказав він. «Але, можливо, через незрілість криптовалютних ринків все буде відбуватися так, як усі передбачають. Але я був би дуже обережним. Я думаю, що нас чекають деякі дивовижні відхилення від загальнопрогнозованого шляху».

Крістенсен більш позитивно оцінив стейблкойн на основі блокчейну та впровадження реальних активів у майбутньому році. «Я думаю, що стейблкоїни зараз є найважливішим варіантом використання блокчейну, який з часом буде замінений або розширений більш загальною токенізацією RWA», — сказав він. «На поточному етапі стейблкоїни мають велике значення, коли йдеться про перекази, розрахунки та остаточність. З цих причин у 2024 році вони будуть продовжувати використовуватися як у приватних рішеннях, так і в нових експериментах у державному секторі».

Крістенсен також стверджував, що надійні та надійні ідентифікаційні рішення на блокчейні стають необхідністю, особливо враховуючи зростання дипфейків і крадіжки особистих даних.

Генеральний директор VeChain Санні Лу

Санні Лу, генеральний директор VeChain, також не вважав, що халвінг біткойнів матиме значний вплив, але схвалення спотових біткойн-ETF і регулювання ринку будуть набагато важливішими для наступного року.

«Увага всього крипторинку прикута до прогресу ETF для біткойнів, який, на мою думку, може стати найбільшою віхою в історії біткойнів і криптовалют», — сказав Лу. «ETF відкриє двері для найбільших у світі інституційних інвесторів увійти в криптопростір».

Значний прогрес у сфері регулювання завдяки таким прикладам, як регулювання ринків криптоактивів (MiCA) в Європі також прокладе шлях для масового впровадження блокчейну та криптовалюти в реальному світі, вважає Лу.

Співзасновник Anchorage Digital Діого Моніка

Співзасновник Anchorage Digital Діого Моніка сказав, що криптовалюта перебуває на початку очолюваного інституціями «бичачого» ринку, який прямує до 2024 року, коли інституції вперше стають рушійною силою циклу.

Моніка очікує, що наступного року в криптоекосистему увійде ширше коло інституційних гравців, включаючи менеджерів активів, хедж-фонди та RIA.

«Зростання інституційної участі означає, що реформа ринкової структури буде передовою і центральною», — сказала Моніка. «Застосування традиційних стандартів ринкової структури — наприклад, розділення функцій зберігання та обміну — до криптовалюти колись було просто ідеальним; тепер це передумова для майбутнього екосистеми».


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю