Lido Finance розкриває 20 подій, що скорочуються через проблеми з конфігурацією валідатора

Протокол стекінгу Ethereum Lido Finance оголосив, що його протокол мав 20 подій, що скорочуються через серію проблем з інфраструктурою та конфігурацією підписувачів від валідаторів, якими керує Launchnodes.

The інцидент Як повідомляє Launchnodes, це сталося 11 жовтня близько 15:30 UTC. У публікації на X від 11 жовтня Lido сказав Вузли валідаторів Launchnodes тепер офлайн, і скорочення припинилися, поки розслідувалась основна причина.

Зниження відбулося в блокчейні Ethereum, і Lido прогнозує вплив приблизно на 20 ефірів (ETH), вартістю 31 000 доларів США, а також додаткові штрафи, поки валідатори не працюють для усунення несправностей, а також штрафи за бездіяльність, які накопичуватимуть валідатори.

Слашінг — це процес, коли валідатор порушує консенсусні правила доказу частки блокчейну, що часто призводить до видалення цього валідатора або скорочення частини стейк-ефіру, який він надав як заставу.

У дописі через кілька годин Launchnode повідомив, що події, що призвели до скорочення, сталися через проблему з інфраструктурою та конфігурацією підписувача.

«Ми проводимо розслідування та вживаємо заходів, щоб запобігти подальшим випадкам і відновити повне обслуговування», — додали на платформі.

– сказав Лідо стейкери на протоколі не впливають окрім зменшення щоденних винагород, яке буде відображено в наступному перебазі 12 жовтня.

Постачальник ставок також підтвердив, що Lido DAO має страховий фонд у розмірі 6230 staked-ETH, вартістю 9,5 мільйона доларів, і буде використано для пом’якшення різкого впливу, але за задумом він не запускається автоматично.

Лідо додано що власники stETH отримають компенсацію, коли буде прийнято рішення про «метод покриття», тоді як Launchnodes має закладений відшкодувати всі збитки, завдані Лідо.

пов’язані: Служби стейкингу Ethereum погоджуються на 22% обмеження всіх валідаторів

The протокол ліквідного стекінгу сказав, що процес не є автоматичним, оскільки неможливо заздалегідь знати, якими будуть загальні втрати.

Lido, безперечно, є найбільшим протоколом ліквідних ставок із загальною вартістю 13,8 мільярдів доларів США, відповідно до DefiLlama. Наступним за величиною є Rocket Pool з 1,7 мільярда доларів.

Всього 226 валідаторів (0,04% усіх валідаторів) в екосистемі Ethereum було скорочено з моменту запуску Beacon Chain 1 грудня 2020 року до кінця лютого 2023 року.

Журнал: Батько DeFi, Hall of Flame: Ethereum «страшно недооцінений», але стає все більш потужним