Ціна біткойна падає нижче 27 000 доларів, оскільки протоколи FOMC показують, що ставки можуть залишатися обмежувальними протягом деякого часу


Поділитися:

  • У протоколі FOMC зазначено, що всі члени комітету погоджуються з тим, що Федеральна резервна система має діяти обережно.
  • У протоколі також зазначається, що чиновники побачили, що ризики для досягнення цілей стали більш двосторонніми.
  • Ціна біткойна на момент написання статті опустилася нижче 27 000 доларів, а решта криптовалютного ринку демонструвала неоднозначні сигнали.

Федеральний комітет з відкритих ринків (FOMC) вирішив зберегти цільову процентну ставку на рівні від 5,25% до 5,50% під час засідання у вересні; однак протокол зустрічі показує, що підвищення ставки можливе до кінця року.

Читати далі – Протокол FOMC: узгоджені членами ставки повинні деякий час залишатися обмежувальними

Протокол FOMC натякає на чергове підвищення ставок

Наступне засідання Комітету заплановане на 1 листопада, і, згідно з протоколом FOMC, існує ймовірність того, що засідання призведе до підвищення ставок. Однак у протоколі також зазначено, що всі члени погодилися з тим, що відсоткові ставки мають залишатися обмежувальними протягом деякого часу.

Згідно з протоколом, серед членів Комітету була згода діяти обережно, а чиновники побачили, що ризики для досягнення цілей стали більш двосторонніми. Ці змішані сигнали також відобразилися на ринку, який мав початкову реакцію на зниження, яка швидко вщухла.

У протоколі також зазначено,

«Крім того, модальні очікування щодо облікової ставки згідно з опитуваннями полягали в тому, що поточний цільовий діапазон зберігатиметься до травневого засідання FOMC у травні 2024 року, порівняно з березнем у попередньому опитуванні, з шансом приблизно один із трьох на 25 базисних збільшення балів до листопадового засідання FOMC.»=

Крім того, учасники підкреслили, що поточна інфляція залишається неприйнятно високою, визнаючи, що вона дещо сповільнилася за останній рік.

Ціна біткоіна трохи падає

Ціна біткойна мала ведмежу початкову реакцію на хвилини FOMC, що додало спаду, який почався на початку дня. Криптовалюта, яка торгувалась нижче 27 000 доларів, на момент написання статті впала до 26 650 доларів.

1-годинний графік BTC/USD

Проте BTC швидко відновився, а 1-годинний графік свідчить про зниження ціни на 0,17%. Інша частина крипторинку також не відзначила значного падіння, причому загальна ринкова капіталізація лише на 1,92%.


Source link

Поділіться своєю любов'ю