Майкл Сейлор робить грандіозний дзвінок щодо біткойнів на тлі затишшя на ринку: подробиці U.Today

U.Today – Майкл Сейлор, голова правління та співзасновник MicroStrategy, звернувся до криптоспільноти з епічним закликом: «Навчіться думати в». Повідомлення Сейлора надійшло в той час, коли крипторинок переживає затишшя, коли біткойн і багато основних активів майже не рухаються.

Біткойн впав у п'ятницю до найнижчої ціни майже за місяць, досягнувши мінімуму в 65 005 доларів, перш ніж трохи відскочити. Згідно з даними CoinMarketCap, ціна біткойна наразі становить 66 571 долар США, що на 0,40% більше за день, тоді як поточні показники ринку залишаються неоднозначними: кілька криптовалют демонструють втрати за 24-годинний період часу.

Оскільки ринок відносно спокійний, деякі, включаючи Сейлора, вважають, що це час для самоаналізу та стратегічного мислення, тому заклик «навчитися думати в біткойнах».

Сейлор почав купувати біткойн у 2020 році як захист від інфляції та альтернативу зберіганню готівки. Фірма Сейлора, MicroStrategy, зібрала близько 12,7 мільярдів доларів у біткойнах, або понад 1% усіх коли-небудь створених біткойнів. Найбільша за ринковою капіталізацією криптовалюта зросла більш ніж на 600% відтоді, як Сейлор почав купувати.

Біткойн подорожчав приблизно на 60% цього року, частково завдяки оптимізму щодо спотових ETF в США, затверджених у січні. За той же період акції MicroStrategy зросли приблизно на 135%.

MicroStrategy збільшила пропозицію конвертованих банкнот на 40% до 700 мільйонів доларів минулого тижня, оголосивши про плани використати кошти для купівлі нових біткойнів.

У той час як контекст твіту Сейлора залишається предметом інтерпретації, заклик «навчись думати в біткойнах» може бути нагадуванням про те, щоб подивитися на ширшу картину, крім короткострокової волатильності ринку.

З іншого боку, послання Сейлора може бути закликом прийняти фінансову парадигму, започатковану криптовалютами, провіщаючи фундаментальну зміну у сприйнятті цінності та багатства.

Ця стаття була спочатку опублікована на U.TodaySource link

Поділіться своєю любов'ю