За словами аналітиків, Crypto Whales вивантажили 3 300 000 000 доларів у біткойнах (BTC) лише за 10 днів

Аналітик мережі, який уважно стежить за ним, каже, що власники біткойнів з глибокими кишенями переробляють мільярди доларів BTC.

Аналітик Алі Мартінез розповідає своїм 64 200 підписникам на платформі соціальних мереж X, що біткойн-кити вивантажили понад 50 000 BTC на суму приблизно 3,30 мільярда доларів лише за 10 днів.

Джерело: Алі Мартінес/X

Окрім китів BTC, Мартінез каже, що майнери продають свої стеки біткойнів.

«Біткойн-майнери зіграли певну роль у нещодавній корекції ціни BTC, продавши понад 1200 BTC на суму понад $79,20 млн!»

Зображення
Джерело: Алі Мартінес/X

У той час як кити та майнери розвантажують свої авуари BTC, Мартінес зазначає, що коефіцієнт купівлі-продажу біткойнів на криптовалютній біржі HTX постійно зростає. За словами Мартінеса, показник свідчить про те, що настрої зміщуються на бік зростання BTC.

«Хтось купує падіння біткойна!

Коефіцієнт купівлі-продажу BTC на HTX Global зріс до 545! Цей сплеск тиску на покупку вказує на позитивні настрої, припускаючи, що на горизонті може бути висхідний рух ціни BTC».

Зображення
Джерело: Алі Мартінес/X

Дивлячись на чотиригодинний графік біткойна, Мартінес припускає, що BTC, можливо, йде по стопах своєї цінової дії минулого місяця, коли криптовалютний король ненадовго опустився нижче 60 000 доларів, перш ніж піднятися вище 70 000 доларів.

«Чи біткойн готовий відобразити свою цінову динаміку з травня, коли BTC впав нижче нижньої межі паралельного каналу та швидко відскочив?»

Зображення
Джерело: Алі Мартінес/X

На момент написання статті біткойн торгується за 66 222 долари.

Не пропустіть жодного удару – Підпишіться щоб отримувати сповіщення електронною поштою безпосередньо у вашу папку “Вхідні”.

Перевірте Цінова акція

Слідкуй за нами на X, Facebook і Телеграма

Серфінг Щоденна суміш Hodl

&nbsp

Застереження: думки, висловлені в The Daily Hodl, не є інвестиційними порадами. Інвестори повинні провести належну обачність, перш ніж робити будь-які високоризиковані інвестиції в біткойн, криптовалюту чи цифрові активи. Майте на увазі, що ваші перекази та операції здійснюються на ваш власний ризик, і ви несете відповідальність за будь-які збитки, які ви можете понести. The Daily Hodl не рекомендує купувати чи продавати будь-які криптовалюти чи цифрові активи, також The Daily Hodl не є інвестиційним радником. Зверніть увагу, що The Daily Hodl бере участь у афілійованому маркетингу.

Створене зображення: DALLE3Source link

Поділіться своєю любов'ю