Майнери біткойнів падають, навіть коли генеральні директори кажуть, що вони готові до халвінгу

(Bloomberg) — Майнери біткойнів спостерігають різке зниження цін на свої акції, оскільки оновлення коду для найбільшої криптовалюти, яке різко зменшить дохід, має відбутися пізніше цього тижня.

У вівторок акції Marathon Digital Holdings Inc., Riot Platforms Inc. і CleanSpark Inc. падали принаймні третій день поспіль. Цього місяця біржовий фонд Valkyrie Bitcoin Miners впав приблизно на 28%.

Низхідна тенденція продовжується через короткострокове зростання інтересу до акцій криптовалютного майнінгу та атаки Ірану на Ізраїль в останні вихідні, що спонукає інвесторів переходити до ризикованого середовища. Але керівники компаній залишаються налаштованими, рекламуючи недорогі операції, більш ефективне обладнання та зростаючий попит на клас активів, який може компенсувати 10 мільярдів доларів щорічних втрат доходу через оновлення програмного забезпечення.

«Riot тут на довгострокову перспективу», — сказав Джейсон Лес, генеральний директор Riot Platforms, в інтерв’ю Bloomberg Television у вівторок. «Наша теза про довгострокові інвестиції щодо біткойнів сильна, і я думаю, що у нас є налаштовані на дуже позитивний рух». у біткойнах протягом наступних кількох місяців тут».

Майнінг біткойнів — це енергоємний процес, у якому майнери використовують спеціалізовані комп’ютери для перевірки транзакцій у блокчейні та отримання винагороди у вигляді токена. Ця винагорода, яка становить переважну більшість доходу від майнінгу, скорочується вдвічі кожні чотири роки через заздалегідь запрограмовану подію, яка називається халвінг. Майбутній халвінг, четвертий з 2012 року, зменшить суму винагороди в біткойнах з 900 до 450 токенів при щоденному виробництві.

Майнери також роблять ставку на збільшення попиту з боку нових спотових ETF, що підвищує ціни на біткойн, щоб пом’якшити негативний вплив халвінгу. Цифровий актив переживає кризу після того, як традиційні компанії з управління активами запустили ETF у січні. Ці кошти залучили мільярди доларів від ширшого кола інвесторів за межами криптовалютних спільнот.

«Я думаю, що дуже важко передбачити ціни біткойнів на будь-якому короткостроковому періоді. Але я вважаю, що протягом багатьох років ви спостерігали стійкий курс на впровадження», – сказав Тайлер Пейдж, генеральний директор Cipher Mining. «Я думаю, що у великих, начебто довших часових межах, ми можемо залишатися дуже оптимістичними щодо впровадження Cipher Mining. мережі».

–За сприяння Тіма Стеновеца.

Більше подібних історій доступно на bloomberg.com

© Bloomberg LP, 2024

Відкрийте світ переваг! Від змістовних інформаційних бюлетенів до відстеження акцій у реальному часі, екстрених новин і персоналізованої стрічки новин – усе це тут, на відстані одного кліка! Увійдіть зараз!

Зловити всіх Ділові новини, Новини ринку, Сенсація Події та Останні новини Оновлення Live Mint. Завантажити The Додаток Mint News щоб отримувати щоденні оновлення ринку.

більше
менше

Опубліковано: 17 квітня 2024 р., 00:23 IST

Source link

Поділіться своєю любов'ю