Біткойн буде вдвічі меншим, ніж золото після халвінгу, коли BTC не буде в обігу до січня – Bybit

(Новини Kitco) – Халвінг біткойна має відбутися 19 або 20 квітня, і багато написано про його потенційний вплив на ціну (зменшення пропозиції = збільшення дефіциту = вища ціна) і майнерів (зниження винагороди = нижча маржа = сектор). струснути). Існує історична дорожня карта для обох цих явищ і їхнього впливу одне на одне, що відбувається кожні чотири роки.

Але по новому звіт від криптовалютної біржі Bybit, нещодавнє додавання спотових біткойн-ETF у США робить це вдвічування унікальним і безпрецедентним, і кінцевим результатом може стати те, що біткойни не будуть доступні на жодній біржі до січня 2025 року.

Біткойн працює за встановленим графіком поставок, і коли-небудь існуватиме лише 21 мільйон біткойнів. Коли попередній халвінг відбувся в травні 2020 року, він зменшив винагороду за кожен видобутий блок транзакцій BTC з 12,5 до 6,25 біткойна. Цього тижня вдвічі розділить його ще раз до 3,125 BTC за блок.

«Події халвінгу мали значні наслідки для екосистеми біткойнів, зменшивши швидкість створення нових біткойнів і фактично уповільнивши пропозицію нових монет, що надходять на ринок», — йдеться у звіті Bybit. «У поєднанні зі збільшенням попиту на біткойн це скорочення пропозиції історично призводило до підвищення ціни біткойна».

Халвінг уповільнює надходження нових біткойнів на ринок. «На відміну від золота та інших товарів, біткойни стають дефіцитнішими після кожного удвічі з точки зору меншого «виробництва» біткойнів», — написали вони. «Модель запасу до потоку (S2F) показує, що після удвічі біткойна стає менше, ніж золота».

І не просто трохи; Після удвічі прогнозується, що співвідношення запасів і потоків біткойна буде майже вдвічі більше, ніж у золота. «Співвідношення S2F для біткойна становить близько 56 до майбутнього халвінгу, а для золота — 60», — заявили аналітики Bybit. «Після удвічі у квітні 2024 року прогнозується, що коефіцієнт S2F біткойна подвоїться до 112».

Потім аналітики аналізують вплив халвінгу на біткойн як до, так і після самої події.

Вони пишуть: «До того, як відбудеться зменшення вдвічі, на стороні пропозиції не буде жодного впливу». «Однак з боку попиту інвестори, як правило, випереджають халвінг. З цим четвертим халвінгом ми помітили раннє зростання ціни біткойна. Деякі аналітики вважають, що раннє зростання ціни біткойна до вдвічі вказує на те, що зростання ціни після вдвічі буде менш помітним, ніж ми очікували історично».

Базуючись на наведеній вище діаграмі, аналітики сказали, що розумні інвестори «купуватимуть біткойн протягом шести місяців до халвінгу та триматимуть його принаймні 12 місяців після цього». Однак вони визнають, що через нещодавні спотові BTC ETF у США «цей цикл став більш складним, ніж будь-коли».

«Біткойн почав відновлюватися на початку жовтня минулого року (2023), приблизно за шість місяців до наступного халвінгу у квітні 2024 року», — сказали вони. «Однак у жовтні великі традиційні фінансові гіганти почали подавати заявки на запуск Bitcoin Spot ETF».

«Оскільки біткойн стає не тільки першою криптовалютою, а й першою валютою зі спотовими ETF, схваленими SEC, він, здається, стає найбезпечнішим інвестиційним вибором навіть для найдосвідченіших інвесторів у сфері криптовалют», — зазначили вони. «Кореляція цін між біткойнами та іншою криптовалютою була незмінно високою, і інвестиції в біткойн також розглядалися як криптовалюта з найнижчою бета-версією».

З моменту початку торгівлі ETF резерви біткойнів на всіх централізованих біржах виснажуються швидше, ніж у будь-якому іншому циклі, і очікується, що цей новий попит продовжуватиметься, оскільки TradFi нарощує свої торгові сили та продає їх багатим пенсіонерам та іншим інвесторам. «Оскільки залишилося лише 2 мільйони біткойнів, якщо ми припустимо щоденний приплив 500 мільйонів доларів США до спотових ETF біткойнів, еквівалент приблизно 7142 біткойнів щодня залишатиме резерви обміну, що означає, що це займе лише дев'ять місяців споживати всі запаси, що залишилися», – пишуть аналітики.

«Зважаючи на це, не дивно, що ціна біткойна може продовжувати зростати до халвінгу або навіть після нього, оскільки скорочення пропозиції підштовхне ціну до нового рекорду».

Вони також зазначають, що, незважаючи на те, що установи TradFi і Web 2.0 купували BTC під час шестимісячної фази накопичення перед уповільненням, «не всі установи змогли отримати доступ після затвердження Bitcoin Spot ETF у січні 2024 року, оскільки їхні інвестиційні мандати обмежують їх від інвестування в нові продукти, які були на ринку лише кілька місяців». Здається, це означає, що щоденний попит може бути навіть вищим, ніж їхні оцінки в 500 мільйонів доларів.

Очікується, що все це посилить звичайні чотирирічні обмеження пропозиції. «Біткойн бачить перші ознаки скорочення», — написали вони. «Після удвічі скорочення пропозиції буде нібито гіршим. Інвестори, як правило, HODL свої позиції в біткойнах, якщо вони зберігаються в холодних або децентралізованих гаманцях. Пропозиція для біткойн спот ETF зазвичай надходить з централізованих бірж (CEX), на яких прибуткові інвестори реалізують свої прибуткові позиції або успішні майнери продають свої нещодавні винагороди».

«Оскільки винагороди за майнінг будуть скорочені вдвічі після халвінгу, пропозиція з боку продавця, що надходить до CEX, буде зменшена», — сказали аналітики.

Очікується, що хешрейт біткойна різко зросте після халвінгу, що різко збільшить витрати майнерів на виробництво. «За оцінками CoinShares, прямі витрати на виробництво одного біткойна зростуть від 28 000 до 38 000 доларів США після удвічі, тоді як JPMorgan Chase & Co. нещодавно передбачив вартість 42 000 доларів США на виробництво одного біткойна після квітня 2024 року», — написали вони. «Лише майнери з більш досконалими установками та меншими непрямими витратами зможуть вижити, коли ціна біткойна впаде нижче 40 тисяч доларів».

«Очікується, що після халвінгу збиткові майнери можуть почати продавати свої біткойн-резерви, щоб підтримувати свою діяльність», — кажуть аналітики. «Однак, як тільки їхні запаси вичерпаються, загальна пропозиція на CEX з боку продавця скоротиться».

Аналітики Bybit поділилися наступними графіками, які показують, що майнери розпродували свої запаси напередодні цього халвінгу (ліворуч) набагато швидшими темпами, ніж до 2020 року (праворуч). Це також може сприяти посиленню скорочення поставок після утилізації та може призвести до швидкого виснаження запасів CEX.

«Тим часом реклама Web 2.0 зосереджуватиметься на халвінгу біткойнів, що призведе до поведінки нових інвесторів, керованої FOMO», — сказали вони.

Ключовим питанням після халвінгу буде: як далеко підніметься ціна біткойна та за якої ціни досягне піку циклу? Ні в кого немає кришталевої кулі. Проте наші спостереження за цим циклом дійсно призводять до кількох порад.

На завершення Bybit дає кілька порад на основі свого аналізу.

«[I]Розумно зафіксувати прибуток через півроку після халвінгу, ближче до кінця 2024 року», — написали вони. «Минулий цикл вказував на дванадцятимісячне вікно після половини. І все-таки ми спостерігали більше випередження до халвінгу, що обмежує простір для прибутку після халвінгу».

Відмова від відповідальності: Погляди, висловлені в цій статті, належать автору та можуть не відображати погляди Kitco Metals Inc. Автор доклав усіх зусиль, щоб забезпечити точність наданої інформації; однак ні Kitco Metals Inc., ні автор не можуть гарантувати таку точність. Ця стаття призначена виключно для інформаційних цілей. Це не прохання здійснити будь-який обмін на товари, цінні папери чи інші фінансові інструменти. Kitco Metals Inc. і автор цієї статті не несуть відповідальності за збитки та/або збитки, спричинені використанням цієї публікації.

Source link

Поділіться своєю любов'ю