MicroStrategy досягла найнижчого рівня з 2020 року після продажу біткойнів

(Bloomberg) — Акції MicroStrategy Inc. торкнулися найнижчого рівня з серпня 2020 року після того, як фірма з корпоративного програмного забезпечення, більш відома в останні роки як найбільший корпоративний покупець біткойна, оголосила про свій перший продаж токена.

Найбільш читані від Bloomberg

Акції впали на 1,1% до 136,63 доларів у четвер, а цього року впали на 75%. Біткойн зріс менш ніж на 1% до приблизно 16 590 доларів, вважалося, що з початку року він впав на 64%.

У заяві в середу MicroStrategy заявила, що придбала приблизно 2395 біткойнів з початку листопада по 21 грудня через свою дочірню компанію MacroStrategy, заплативши приблизно 42,8 мільйона доларів готівкою. Потім 22 грудня він продав 704 токени на загальну суму близько 11,8 мільйона доларів, посилаючись на податкові цілі, а через два дні купив ще 810 із них.

«Інвестори, схоже, стурбовані їхніми заявами про те, що вони все ще є чистими покупцями криптовалют, — сказав Метт Мейлі, головний ринковий стратег Miller Tabak + Co. — Більшість людей сподівалися, що MSTR може скоротити свої капітали після Майкла Сейлора. пішов з посади генерального директора. Ця новина означає, що вони, здається, не хочуть робити це найближчим часом».

Загалом MicroStrategy зберігала близько 132 500 біткойнів станом на 27 грудня. Фірма заплатила середню ціну покупки 30 397 доларів США за монету.

«Враховуючи кредитне плече MicroStrategy у розмірі 2,4 мільярда доларів, ми вважаємо, що компанія може мати занадто багато кредитного плеча для біткойнів і може зіткнутися з певним ризиком ліквідності», — написав у середу аналітик Jefferies Брент Тіл. Thill має рейтинг акцій «поганіше» та цільову ціну 110 доларів США.

За роки пандемії MicroStrategy стала добре відомою завдяки придбанню біткойнів, головним чином на чолі з Сейлором. На початку цього року Сейлор відмовився від цієї ролі і зараз є виконавчим головою фірми та продовжує керувати її стратегією біткойн.

MicroStrategy торгувався на рівні близько 120 доларів до того, як Сейлор вперше оголосив про придбання компанією біткойнів у 2020 році. У лютому 2021 року акції досягли історичного максимуму в 1315 доларів.

(Виправлено видалення неправильного розрахунку загальної вартості біткойнів у п’ятому абзаці статті, яка вийшла 29 грудня.)

Найбільш читані з Bloomberg Businessweek

© Bloomberg LP, 2022

Source link

Поділіться своєю знахідкою