MicroStrategy має продовжувати зростати, оскільки наближається удвічі біткойн: контрольний показник

  • Цільову ціну MicroStrategy підвищили до 1875 доларів США з 990 доларів США в Benchmark.

  • Розробник програмного забезпечення має хороші можливості для того, щоб отримати вигоду від майбутнього халвінгу біткойнів, йдеться у звіті.

  • Брокер підвищив прогноз ціни біткойна на кінець 2025 року до 150 000 доларів.

MicroStrategy (MSTR) має особливо хороші можливості для того, щоб отримати вигоду від скорочення біткойна {{BTC}} вдвічі, яке відбудеться приблизно 20 квітня, коли нова пропозиція криптовалюти буде скорочена на 50%, повідомляє брокер Benchmark у дослідницькому звіті в понеділок.

«Ми зазначаємо, що три попередні халвінги біткойна, у 2012, 2016 і 2020 роках, спостерігали вибухове підвищення курсу біткойна лише після того, як відбулося халвінг», — написав аналітик Марк Палмер. The чотирирічне навпіл коли винагорода майнерів зменшується, що сповільнює темпи зростання пропозиції біткойнів.

Benchmark підвищив цільову ціну MicroStrategy до 1875 доларів США з 990 доларів США, зберігаючи рейтинг покупки. Нова цільова ціна базується на припущенні, що біткойн досягне 150 000 доларів США до кінця 2025 року порівняно з 125 000 доларів США раніше. Акції MicroStrategy зросли більш ніж на 11% до приблизно 1601 долара під час торгів перед офіційним відкриттям ринків США.

«Хоча майбутній халвінг біткойна призведе до шоку пропозиції, як і попередні, ми вважаємо, що вплив цієї події може посилитися одночасним шоком попиту, спричиненим появою спотових біржових фондів біткойнів (ETF)», — написав Палмер, додавши. що «ми очікуємо, що надходження в спотові біткойн ETF різко зростуть, коли установи почнуть серйозно в них інвестувати».

MicroStrategy має унікальну бізнес-модель, засновану на придбанні та утриманні біткойнів. Очікується, що компанія продовжить поповнювати свій запас біткойнів, використовуючи доходи від операцій на ринках капіталу та надлишок готівки, отриманий від її бізнесу з корпоративного програмного забезпечення, йдеться у звіті.

За оцінками Benchmark, до кінця 2025 року компанія матиме 298 246 біткойнів, порівняно з 214 246 монетами, якими вона володіла станом на 19 березня.

Конкуруючий брокер BTIG сказав, що премія розробника програмного забезпечення за біткойни підтримується інвесторами, які хочуть мати доступ до цифрових активів, але можуть не мати змоги інвестувати безпосередньо в криптовалюту або ETF, а також підтримується здатністю компанії активно залучати капітал для придбання додаткових BTC, йдеться в повідомленні в п'ятницю.

Детальніше: Передбачувана премія MicroStrategy до біткойна встановлюється в новій нормі, повідомляє BTIG

Source link

Поділіться своєю любов'ю