Bitcoin, Tesla, Microsoft і Boeing

За словами аналітиків, очікується, що потоки коштів, що торгуються на біржі спотових біткойнів, залишаться стабільними, що призведе до удвічі біткойна. (Chandan Khanna/AFP через Getty)

За словами аналітиків, очікується, що потоки біржових фондів (ETF) спотового біткойна (BTC) залишаться стабільними, що призведе до удвічі біткойна.

Значення халвування біткойна винагорода за майнінг біткоїнів зменшується вдвічі. Розділ навпіл зменшує швидкість створення нових монет і, отже, зменшує доступну кількість нової пропозиції. Востаннє біткойн знизився вдвічі 11 травня 2020 року, в результаті чого винагорода за блок склала 6,25 BTC. Наступне зменшення вдвічі, яке очікується приблизно 20 квітня, знизить винагороду за блок до 3,125 BTC.

Аналітична компанія Santiment заявила, що обсяг біткойн-ETF не зменшився після історичного максимуму активу в середині березня.

Детальніше: FTSE 100 LIVE: Європейські акції неоднозначні, оскільки банкрутство магазинів у Великій Британії досягло п’ятирічного максимуму

«Імовірно, що висока активність має продовжуватися до квітневого халвінгу, але буде цікаво побачити, чи відбудеться падіння обсягу ETF і обсягу в ланцюжку безпосередньо після цього».

Акції виробника електромобілів Ілона Маска виросли майже на 4% на преринкових торгах, оскільки компанія знижує ціни, намагаючись очистити свої найбільші запаси в історії.

Tesla знижує ціни на задньопривідні моделі Y на 4600 доларів (3643 фунти). Згідно з даними, ціни на Model Y Long Range і Model Y Performance будуть знижені на 5000 доларів Bloomberg.

Tesla пропонує угоди після того, як виготовила на 46 561 автомобіль більше, ніж було поставлено в першому кварталі, додавши більше автомобілів до асортименту, ніж будь-коли раніше.

Детальніше: Акції, які сьогодні в тренді

У минулому кварталі Tesla зафіксувала перше річне падіння продажів з тих пір пандемія — падіння значно гірше очікуваного. Компанія звинуватила слабку китайську економіку, підпал на своєму заводі в Німеччині та обмеження поставок через ескалацію конфлікту на Близькому Сході.

Акції цього року впали на 31%, став другим найгіршим показником за індексом S&P 500 (^GSPC).

Microsoft (MSFT)

Корпорація Майкрософт створює лабораторію штучного інтелекту в Лондоні, що є останнім поштовхом розвитку міста як центру ШІ.

Компанія заявила, що Microsoft AI London допоможе розвивати «сучасні мовні моделі» та створювати «інструменти світового рівня для базових моделей».

Розташований в офісах фірми в Паддінгтоні, новий центр штучного інтелекту працюватиме над проектами споживчого штучного інтелекту й очолюватиме його Джордан Хоффман, колишній науковець Google (GOOG) Лабораторія DeepMind.

Детальніше: Вартість оренди випередить зростання заробітної плати у Великобританії

Такі компанії, як OpenAI і Anthropic, також відкрили офіси в Лондоні в останні місяці в умовах гонки за талантами в сфері штучного інтелекту.

Microsoft заявила, що буде «активно наймати» співробітників для роботи над найбільш «складними питаннями ШІ нашого часу» в найближчі тижні та місяці, хоча не сказала, скільки робочих місць буде створено.

Боїнг (BA)

Акції Boeing впали на торгах перед ринком, оскільки компанія знову опинилася в центрі уваги через проблеми безпеки після того, як кришка двигуна впала під час зльоту в Денвері, США.

Регулюючі органи авіакомпаній США розпочали розслідування після того, як деталь відірвалася та вдарилася об закрилок. Рейс 3695 зі 135 пасажирами та шістьма членами екіпажу на борту піднявся приблизно на 3140 метрів, перш ніж через 25 хвилин благополучно повернувся в Денвер.

Southwest Airlines (LUV) сказав, що його групи технічного обслуговування перевірять Boeing 737-800 після того, як його капот, який закриває двигун літака, відпав. Авіакомпанія підтвердила, що несе відповідальність за обслуговування таких частин.

«Ми приносимо вибачення за незручності, пов’язані з їхньою затримкою, але надаємо найвищий пріоритет безпеці наших клієнтів і співробітників», — йдеться в заяві.

Boeing переглядає своє керівництво на тлі найзначнішої кризи безпеки за багато років, оголосивши про кардинальні зміни, які включали відхід виконавчого директора Дейва Калхауна наприкінці року.

Дивіться: Співвідношення Ether/Bitcoin до Flash Death Cross: що це означає для альткойнів?

Завантажте програму Yahoo Finance, доступну для Яблуко і Android.

Source link

Поділіться своєю любов'ю