Фонди акцій, розташовані на материковій частині Китаю, подають заявки на спотові біткойн-електронні перекази в Гонконзі

біткойн Фото: IC

Повідомляється, що ряд провідних фондів акцій, що базуються на материковій частині Китаю, подали заявку на випуск спотового біржового фонду біткойн (ETF) через свої дочірні компанії в Гонконзі на тлі місячного зростання цін на криптовалюту та активізації зусиль Гонконгу, щоб перетворити місто на міжнародний фінтех-центр. Інсайдери галузі прогнозували, що будь-який лістинг може відбутися вже у другому кварталі.

Повідомляється, що китайська компанія з управління активами Harvest Fund Management подала заявку на спотовий біткойн ETF до Гонконгської комісії з цінних паперів і ф’ючерсів (SFC) через свою дочірню компанію Гонконгу, і заявка очікує на схвалення регулятора цінних паперів Гонконгу, співробітник компанії був цитується у звіті Securities Times у понеділок.

У грудні 2022 року гонконгський підрозділ Harvest Fund Management запустив ф’ючерсні крипто ETF, а також першу групу ф’ючерсних крипто ETF, яка дебютувала в Азії. 31 жовтня 2022 року SFC дав дозвіл на публічне розміщення ф’ючерсних ETF на віртуальні активи.

Згідно зі звітом, інші китайські публічні фонди акцій також планують подати заявку на спотові продукти Bitcoin ETF і вивчають перспективи та доцільність відповідного бізнесу.

Гонконгський підрозділ China Asset Management оголосив, що він досяг угоди про співпрацю з HashKey Exchange, «щоб спільно просувати та просувати ініціативи, пов’язані з Web 3.0 в галузі управління активами в Гонконгу». HashKey Exchange є однією з ліцензованих бірж криптовалюти. працює в Гонконзі.

У грудні монетарне управління Гонконгу, а також SFC заявили, що розглянуть заявку на спотові крипто ETF. Комісія з цінних паперів і бірж США схвалила перший спотовий біткойн EFT у січні цього року.

У понеділок біткойн торгувався на рівні близько 69 000 доларів, що майже вдвічі більше, ніж у грудні минулого року. Одного разу в березні він досяг історичного максимуму в понад 73 000 доларів. За останні п’ять місяців активи найбільшого в Гонконзі ф’ючерсного ETF біткойн, CSOP Bitcoin Futures ETF, зросли в п’ять разів і досягли трохи більше ніж 100 мільйонів доларів, повідомляє Reuters.

Гонконг докладає постійних зусиль, щоб зміцнити свої позиції як провідного глобального криптоцентру. У недавній промові на церемонії відкриття «Гонконгського карнавалу Web3 2024» у суботу заступник міністра фінансових послуг і казначейства Гонконгу Едмонд Хуанг наголосив на зусиллях влади щодо внесення змін до відповідних законів, щоб перевищити зустрічна (позабіржова) торгівля віртуальними активами під офіційним регуляторним наглядом, повідомляє веб-сайт новин галузі blockchain.news.

За словами Хуанга, місто також планує дозволити посередницьким установам пропонувати ряд послуг віртуальних активів, включаючи торгівлю ф’ючерсами та біржовими фондами (ETF).

Global Times

Source link

Поділіться своєю любов'ю