MicroStrategy встановлює поділ акцій 10 за 1 через чотири місяці після піку біткойна

фінансовий фото | Nurphoto | Getty Images

Мікростратегіянайбільший корпоративний власник біткойноголосила про поділ акцій у співвідношенні 10 до 1 у четвер.

У компанії заявили, що акції будуть розділені на звичайні акції класу А та класу В, «щоб зробити акції MicroStrategy більш доступними для інвесторів і співробітників». Цей крок стався на тлі затишшя ціни біткойна, яка застрягла у вузькому діапазоні приблизно з березня, але багато інвесторів очікують відновлення у другій половині року.

Акції зросли приблизно на 6%, але зараз приблизно на 34% нижче історичного максимуму в 1999,99 доларів США, досягнутого в березні цього року.

Значок фондової діаграмиФондова діаграма значок

MicroStrategy (MSTR) з початку року

MicroStrategy планує виплатити дивіденди акціонерам 1 серпня, що дасть їм додаткові дев’ять акцій на кожну, якою вони володіють, і буде розподілено після закриття торгів 7 серпня. Акції почнуть торгуватися на основі поділу в серпні. 8.

MicroStrategy розпочався як постачальник корпоративного програмного забезпечення, але почав використовувати агресивна стратегія купівлі біткойнів у 2020 році і з того часу в основному торгується як проксі для ціни флагманської криптовалюти. У лютому цього року компанія заявила, що зосередиться на розробці біткойнів.

Нещодавно Бернштейн заявив, що MicroStrategy «будує найбільшу у світі біткойн-компанію». має приріст приблизно на 80%..

Цього року акції MicroStrategy зросли на 106%, порівняно з зростанням біткойна на 38%, і на 216% за останні 12 місяців, порівняно з зростанням біткойна на 91%.

Не пропустіть цю інформацію від CNBC PRO:

Source link

Поділіться своєю любов'ю