Міністерство юстиції США висунуло звинувачення творцям анонімного гаманця «Samouri» з біткойнами

Міністерство юстиції Америки”пред'явлено звинувачення творці програми, яка допомагає людям витрачати свої біткоіни анонімно», — пише Reason.com:


Їх звинувачують у “змові з метою відмивання грошей”. Чому «змова з метою вчинення», а не просто «відмивання грошей»?

Тому що вони не тримали чужих грошей і не робили з ними нічого протизаконного. Вони надали інструмент конфіденційності, який може мати включено іншим людям робити незаконні дії з їхніми біткойнами… Цей інструмент пропонує те, що називається «coinjoin», метод анонімізації біткойн-транзакцій шляхом змішування їх з іншими транзакціями, як зазначив засновник проекту Кеонн Родрігес, пояснив до Причина у 2022 році: «Я вважаю, що найкраща аналогія — як виплавлення золота», — сказав він. «Ви берете свій біткойн і додаєте його [the conjoin protocol] Whirlpool, і Whirlpool перетворює його на нові твори, які не пов’язані з оригінальним твором».

Причина стверджує, що надання інструменту не є злочином, як і продаж кухонного ножа не є злочином:

Рішення уряду висунути звинувачення Родрігесу та його партнеру Вільяму Лонергану Хіллу також є нападом на свободу слова, оскільки все, що вони зробили, це написали код з відкритим кодом і зробили його широко доступним. «Це питання негативного впливу на свободу слова», — сказав Reason після Міністерства фінансів США адвокат Джеррі Бріто, який очолює некомерційну криптовалютну організацію Coin Center. пішов слідом творці ще однієї частини анонімного програмного забезпечення…

Найважливіша річ у біткойнах і подібних до них не ціна. Це перевірка, яку він накладає на здатність уряду знецінювати, цензурувати та зберігати наші гроші. Творців інструментів з відкритим кодом, як-от Samourai Wallet, слід відзначити, а не загрожувати чверть століття у федеральній в’язниці.
Давній читач Slashdot SonicSpike поділився статтею…

Source link

Поділіться своєю любов'ю