Mt. Gox починає виплачувати біткоїни кредиторам через десять років після краху біржі. Що це значить.

Довірена особа для гори Гокс, японець біткойн біржа, яка збанкрутувала десять років тому, у п'ятницю сказав компанія почала здійснювати платежі в біткойнах і в біткойнах готівкою деяким своїм кредиторам.

У повідомленні додано, що виплати іншим користувачам зламаної біржі будуть «миттєво здійснені», якщо вони відповідатимуть певним умовам, включаючи проходження верифікації облікового запису, а також підписку на одну з призначених бірж цифрових активів, через яку маса банкрутства сприяє виплатам цифрові токени.

«Ми просимо кредиторів, які мають право на реабілітацію, трохи почекати», — йдеться далі в заяві.

За останні 24 години курс біткойна впав майже на 6%.

Клієнти токійської біржі чекали 10 років, щоб отримати свої гроші.

Що таке гора Гокс?

У лютому 2014 року Mt. Gox, яка колись була найбільшим у світі майданчиком для криптовалютної торгівлі, оголосила про банкрутство після низки крадіжок, у результаті яких зникло до 950 000 біткойнів — на суму понад 58 мільярдів доларів США за сьогоднішніми цінами.

Mt. Gox звинуватила у зникненні біткойна помилку в системі криптовалюти. У той час як користувачі отримували повідомлення про незавершені транзакції під час доступу до біржі, монети могли бути фактично незаконно переміщені хакерами з їхніх облікових записів, сказав Mt.Gox.

Після оголошення про банкрутство було знайдено 140 000 зниклих біткойнів, що означає, що біткойни на суму приблизно 9 мільярдів доларів будуть повернуті власникам за сьогоднішніми цінами. На момент банкрутства біткойн коштував приблизно 600 доларів. Сьогодні він коштує понад 54 000 доларів США — збільшення майже на 9 000%.

Згідно з даними Arkham Intelligence, у четвер і п’ятницю Mt. Gox перевела мільярди доларів у біткойнах зі своїх крипто-гаманців напередодні меморандуму про погашення.

Понад 47 000 біткойнів на суму 2,7 мільярда доларів було виведено з офлайнового криптовалютного гаманця, пов’язаного з Mt. Gox, повідомляє Arkham Intelligence у п’ятницю.

За даними Arkham Intelligence, частина коштів на суму 84,9 мільйона доларів була відправлена ​​на японську криптобіржу Bitbank, яка входить до списку платформ, що підтримують виплати користувачам Mt.Gox. Ще 63,6 мільйона доларів у біткойнах було надіслано невідомому контрагенту, який, за словами Arkham Intelligence, «ймовірно, є зареєстрованою біржею погашення».

За даними Arkham Intelligence, у гаманцях Mt. Gox продовжує зберігатися 138 985 біткойнів на суму близько 7,5 мільярдів доларів за поточними цінами, що означає, що криптовалюта на мільярди доларів ще не виплачена.

Як це вплине на біткойн?

Про це раніше повідомляли аналітики CNBC Очікуйте, що план погашення Mt. Gox призведе до значного продажу біткойнівхоча це, ймовірно, буде короткочасним і передуватиме подальшому зростанню цін пізніше цього року та на початку 2025 року.

Джон Гловер, головний інвестиційний директор криптокредитної компанії Ledn, сказав CNBC, що несподіваний прибуток для користувачів Mt. Gox, ймовірно, призведе до величезних продажів біткойнів, оскільки інвестори прагнуть зафіксувати прибуток.

«Багато хто, безсумнівно, отримають готівку і насолоджуватимуться тим фактом, що банкрутство їхніх активів було найкращою інвестицією, яку вони коли-небудь робили», — сказав Гловер, який раніше був керуючим директором Barclays. «Дехто явно вирішить взяти гроші та втекти», — сказав він у коментарях електронною поштою.

Аналітики JPMorgan заявили в примітці минулого місяця, що вони очікують, що клієнти Mt. Gox продадуть частину своїх біткойнів, щоб отримати прибуток від сейсмічних прибутків для криптовалюти.

«Якщо припустити, що більшість ліквідацій кредиторами Mt. Gox відбудеться в липні, [this] створює траєкторію, коли ціни на криптовалюту потрапляють під … тиск у липні, але починають відновлюватися з серпня», – написали вони.

Зрештою, загальна сума заборгованості перед кредиторами — близько 140 000 біткойнів — становить приблизно 0,7% від загальної кількості 19,7 мільйонів біткойнів, які зараз знаходяться в обігу.

Аналітики кажуть, що це означає, що навіть якщо це, ймовірно, вплине на ціни, є достатньо доступної ліквідності, щоб пом’якшити удар будь-якого інтенсивного розпродажу.

Джеймс Баттерфілл, керівник відділу досліджень CoinShares, сказав CNBC, що біткойни на мільярди доларів, якими щодня торгують на надійних біржах цього року, свідчить про те, що «ліквідності достатньо, щоб поглинути ці продажі протягом літніх місяців».

Джейкоб Джозеф, дослідницький аналітик CCData, повторив цю тезу, сказавши, що ринки більш ніж здатні поглинути тиск продажів.

«Більше того, здорова частина кредиторів, ймовірно, скоротить 10% своїх активів, щоб отримати погашення достроково, і не всі холдинги будуть ліквідовані на відкритому ринку, що зменшує загальний тиск продажів», — сказав він CNBC. електронною поштою.

Source link

Поділіться своєю любов'ю