Наступні 3 дні можуть бути цікавими для BTC, оскільки розіграші 17 листопада


Поділитися:

  • Ціна біткойна може впасти на 5% і підскочити до 250-денної EMA на рівні 34 483 долари для наступного стрибка на північ.
  • Ціна Ethereum, ймовірно, зросте на 5% до максимуму в 2136 доларів, якщо підтримка, яку забезпечує висхідна лінія тренду вище 2029 доларів, збережеться.
  • Ціна Ripple, що заповнює симетричний трикутник, може впасти на 10% до 0,5981 долара, оскільки XRP стирає свій тижневий приріст.

Ціна біткойна (BTC) разом із ціною Ethereum (ETH) і пульсація (XRP) на даний момент є статичними. Однак після нещодавніх коментарів Джеймса Сейффарта, аналітика Bloomberg Intelligence, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) має вузьке вікно, яке закінчується 17 листопада, щоб затвердити спотові біржові фонди BTC (ETF). На фоні спекуляцій та інвесторів, які намагаються передбачити можливий запуск, наступні три дні можуть бути цікавими для короля криптовалюти.

Читайте також: Тиждень вперед: схвалення Bitcoin ETF цього тижня, так чи ні?

Ціна біткойна очікується падіння на 5%, якщо не буде запущено спотовий BTC ETF

Ціна біткойна (BTC) може впасти на 5% або ні, залежно від того, що SEC вирішить зробити в найближчі три дні. Оскільки детальне восьмиденне вікно швидко закривається, визначальним фактором буде те, чи буде це так чи ні щодо спотових біржових фондів біткойнів (ETF).

Водночас падіння на 5% виглядає ймовірним для Ціна біткойна на тлі падіння імпульсу. Це сталося на тлі виснаження покупців після того, як BTC був перекуплений. Завдяки індексу відносної сили (RSI) і чудовому осцилятору (AO), які підтримують зниження, BTC може знизитися, щоб перевірити збіг підтримки між 25-денним експоненціальним ковзним середнім (EMA) і горизонтальною лінією на рівні 34 483 долари до можливого відскоку.

У більш страшному випадку падіння може перевищити 34 483 долари, щоб перевірити 50-денну EMA на рівні 32 332 долари. Тиск продажів може призвести до того, що ціна біткойна втратить критичну підтримку на рівні 31 190 доларів. Денна свічка, що закривається нижче цього рівня, скасує бичачу тезу.

1-денний графік BTC/USDT

З іншого боку, посилення купівельного тиску, яке станеться, якщо SEC схвалить запуск спотового BTC ETF, може спричинити Bitcoin ціна на північ, очищаючи діапазон високої позначки в 37 972 долари, щоб побачити психологічний рівень 40 000 доларів.

Читайте також: Біткойн зростає, 40 000 доларів США, можливо, не є нездійсненною мрією для BTC

Ціна Ethereum повинна триматися вище висхідної лінії тренду, щоб реалізувати потенціал зростання

Ціна Ethereum (ETH) демонструє слабкість, але загальна тенденція залишається бичачою. Щоб отримати більше прибутків, друга за величиною криптовалюта за ринковою капіталізацією повинна триматися вище висхідної лінії тренду, що може забезпечити 5% приросту для тестування максимуму в діапазоні 2136 доларів США. У сильно зростаючому випадку зростання може досягти психологічного рівня 2200 доларів.

1-денний графік ETH/USDT

З іншого боку, посилення імпульсу продавців може посилити Ціна Ethereum нижче висхідної лінії тренду на рівні 2029 доларів США. Прорив і закриття нижче цього рівня можуть призвести до того, що ETH впаде в зону пропозиції, що перетвориться на бичачий прорив. Прорив і закриття нижче середньої лінії на рівні близько 1935 доларів закріпить продовження на південь.

Читайте також: Прогноз ціни Ethereum: вісімнадцятимісячний висхідний трикутний шаблон оцінює цільовий показник у 4000 доларів для ETH

Ціна Ripple заповнює трикутник

Ціна Ripple (XRP) заповнила трикутник на тлі зниження волатильності на ринку XRP. Для наступного направленого ухилу інвесторам слід дочекатися підтвердженого прориву цієї моделі. Тим часом, усі ознаки вказують на рух вниз на тлі падіння імпульсу, що вказується RSI та смужками гістограми AO, що блимають червоним.

Підвищений тиск продажів може призвести до того, що ціна Ripple пробиє нижню лінію тренду трикутника, щоб перевірити 25-денну EMA на рівні $0,6187. Якщо 25-EMA не втримається як підтримка, спад може продовжитися для XRP до рівня підтримки 0,5981 долара, що на 10% нижче поточної ціни. Прорив і закриття нижче цього рівня розкриють шлях для токена грошових переказів, щоб він рухався далі, проскочивши 50-денну та 100-денну EMA на рівні $0,5837 і $0,5619 відповідно, щоб потрапити в діапазон консолідації між $0,5392 і $0,4735.

XRP/USDT 1-денний графік

З іншого боку, прорив вище верхньої лінії тренду може призвести до того, що ціна Ripple розтягнеться до максимуму 13 листопада в 0,7500 доларів. У сильно зростаючому випадку він може перевищити розрив справедливої ​​вартості (FVG) у діапазоні від $0,7519 до $0,7623, відновлюючи рівновагу перед позначенням психологічного рівня $0,8000. Такий крок означав би зростання на 20% вище поточного рівня.

Читайте також: Позов SEC проти Ripple все ще тягнеться, суддя Торрес встановлює графік на 2024 рік

Поширені запитання щодо Ripple

Ripple – це платіжна компанія, яка спеціалізується на транскордонних грошових переказах. Компанія робить це, використовуючи технологію блокчейн. RippleNet — це мережа, яка використовується для переказу платежів, створена Ripple Labs Inc. і відкрита для фінансових установ у всьому світі. Компанія також використовує токен XRP.

XRP є нативним токеном децентралізованого блокчейна XRPLedger. Токен використовується Ripple Labs для полегшення транзакцій на XRPLedger, допомагаючи фінансовим установам передавати значення без кордонів. Таким чином, XRP сприяє бездовірним і миттєвим платежам у ланцюжку XRPLedger, допомагаючи фінансовим компаніям заощадити на вартості транзакцій по всьому світу.

XRPLedger базується на технології розподіленої книги та блокчейні, який використовує XRP для здійснення транзакцій. Леджер відрізняється від інших блокчейнів тим, що має вбудований протизапальний протокол, який допомагає боротися зі спамом і розподіленими атаками на відмову в обслуговуванні (DDOS). XRPL підтримується одноранговою мережею, відомою як глобальна спільнота XRP Ledger.

XRP використовує стандарт interledger. Це протокол блокчейну, який допомагає здійснювати платежі в різних мережах. Наприклад, блокчейн XRP може з’єднувати бухгалтерські книги двох або більше банків. Це фактично усуває посередників і потребу в централізації в системі. XRP діє як нативний токен блокчейну XRPLedger, розробленого Джедом Маккалебом, Артуром Брітто та Девідом Шварцем.


Source link

Поділіться своєю любов'ю