Найкращий спосіб купити біткойни – і чи зараз гарний час для отримання грошей?

Як купити криптовалюту

Подобається це чи ні, багато інвесторів вирішують додати криптовалюту до своїх портфелів.

Якщо ви влаштовуєте ризики, ви можете придбати біткойн та інші криптовалюти на спеціалізованих онлайн-обмінниках або безпосередньо в інших людей через ринкові майданчики.

Серед британських криптовалютних бірж Coinbase, Robinhood, Gemini та eToro. Ці біржі дозволяють легко купувати та продавати біткойни та інші криптовалюти зі смартфона, планшета чи комп’ютера.

Платформи стягують відсоток від угоди або фіксовану комісію, хоча деякі пропонують безкоштовні угоди. Також може бути варіант підписки, коли ви платите звичайну суму, а торгівля безкоштовна.

Наприклад, у eToro ви платите 1 ПК за купівлю та продаж біткойнів, а в Robinhood комісія не стягується. Також може бути мінімальний обліковий запис, тому переконайтеся, що ви перевірили умови. Якщо є мінімум, він, як правило, низький, близько 10 доларів.

Деякі біржі пропонують безкоштовну криптовалюту, коли ви відкриваєте рахунок, але не дозволяйте цьому впливати на вас. Переконайтеся, що вам чітко відомі умови та тарифи, а не просто дивіться на безкоштовні подарунки. Крім того, деякі пропозиції діють лише в тому випадку, якщо ви перебуваєте в Америці.

Вам потрібно буде додати кошти на свій рахунок, перш ніж ви зможете почати торгівлю. Зазвичай ви можете оплатити валюту кредитною чи дебетовою карткою або банківським переказом.

Ваш біткойн або іншу криптовалюту на вибір можна зберігати в цифровому гаманці на платформі. Ви також можете перенести його на жорсткий диск.

Будьте обережні, досліджуючи, як купити біткойн. Є багато шахраїв, які виступають дилерами, готовими забрати ваші гроші. Не інвестуйте в компанію, яку ви помітили, скажімо, у деяких соціальних мережах, які рясніють рекламою криптовалютного шахрайства.

Фінансовий наглядовий орган, Управління з питань фінансової поведінки (FCA), зберігає a список незареєстрованих компаній, що займаються криптовалютними активами, тому також варто перевірити, чи з’являється тут компанія, перш ніж передати гроші.

Інші способи інвестування в криптовалюту

Інвестори можуть знайти інші способи отримати доступ до біткойнів, наприклад, інвестуючи в компанії з криптохолдингами.

Інвестори AJ Bell останнім часом скуповують акції MicroStrategy, американської фірми, яка називає себе компанією бізнес-аналітики. MicroStrategy вважається найбільшим публічно зареєстрованим власником біткойнів у світі, який володіє близько 193 000 біткойнів, за даними AJ Bell.

Source link

Поділіться своєю любов'ю