Ось чому ніхто не погоджується, коли саме відбудеться халвінг біткойна

Через тиждень (або близько того, залежно від того, кого ви запитуєте) до четвертого халвінгу біткойнів досі немає консенсусу щодо того, коли це станеться.

Розбіжності залежать від того, як обчислюється середній час блоку.

(Shutterstock)

Опубліковано 12 квітня 2024 року о 18:39 за східним стандартним часом.

Виявляється, консенсус-відлік до четвертого халвінгу біткойна не такий передбачуваний, як новорічна ніч.

Що відомо: четвертий халвінг запланований на блок 840 000, який майнінгові компанії, включаючи Luxor Technologies і NiceHash, визначили з 19 по 21 квітня.

З поточною висотою блоку 838 924 біткойн потребує ще 1076 блоків, доки його кодова база не внесе зміни, щоб зменшити винагороду мережі за майнінг вдвічі з 6,25 BTC до 3,125 біткойнів (BTC). Хоча математика здається передбачуваною, фірми, орієнтовані на біткойн, не дійшли консенсусу щодо точного часу зменшення вдвічі

Це створює проблему для інвесторів, трейдерів і майнерів, які намагаються точно визначити, в який день відбудеться халвінг, щоб відповідно скоригувати операційні або торгові стратегії.

Детальніше: Четвертий халвінг біткойна вже не за горами. Чи все ще вдалий час для покупки?

Джо Дауні, директор з маркетингу NiceHash, сказав, що можна оцінити, коли відбудеться халвінг, віднявши поточну висоту блоку від прогнозованої висоти блоку та помноживши результат на 10 хвилин — середній інтервал між блоками.

Але метод не враховує мінливість часу блокування, яка «може значно відхилятися» від норми, сказав Дауні Unchained в електронному листі.

Інші можуть бути впевнені в даті, але сумніватися в часі. Колін Харпер, керівник відділу контенту та досліджень Luxor Колін Харпер, сказав, що його команда «досить впевнена в 19 квітня». Однак NiceHash оцінки вдвічі відбудеться 21 квітня о 6:40 за всесвітнім координованим часом, а веб-сайт програми даних Timechain Calendar передбачає 20 квітня о 5:34 ранку EST.

Детальніше: Біткойн-майнери диверсифікують свої потоки доходу з наближенням половини

Варіабельність розрахунків випливає з прогнозів із розбіжностями в середньому часі блокування, коли фірми використовують різні часові рамки для отримання своїх середніх значень, за словами Харпера.

Якщо середній час блокування становить менше 10 хвилин, подія вдвічі «здається, що відбудеться раніше», але якщо середній час блокування становить більше 10 хвилин, четверте уполовинення біткойна «буде здаватися відкладеним», додав Дауні.

За даними Harper, середній час блокування біткойна з моменту останнього халвінгу 11 травня 2020 року становив 9 хвилин 40 секунд. Це підтверджує четверте скорочення вдвічі, яке відбудеться 19 квітня.

«БАГАТО хешрейту потрібно було б вийти в режим онлайн (і таким чином прискорити виробництво блоків), щоб перемістити дату до 18 числа, і навпаки, БАГАТО потрібно було б вийти в режим офлайн (і, отже, уповільнити виробництво блоків), щоб відсунути Халвінг назад до 20-го”, – сказав Харпер.

Source link

Поділіться своєю любов'ю