Ось скільки б Tesla заробила на біткойнах, якби вона HODLed

Ось скільки б Tesla заробила на біткойнах, якби вона HODLed

Tesla Inc. на чолі з генеральним директором Ілоном Маском постійно шукає нові шляхи впровадження інновацій і використання новітніх технологій. Це проявилося в багатьох відношеннях, починаючи від автономного водіння і закінчуючи комерційними сонячними панелями. Однак один менш обговорюваний випадок використання Tesla нової технології – інвестиції в біткойн.

Маск є відомим прихильником криптовалюти, він постійно публікує в соціальних мережах повідомлення про криптовалюту та приймає деякі форми криптовалюти як плату за товари Tesla. Однак у 2021 році Маск вклав свої гроші, куди він міг потрапити, зробивши безпрецедентну на той час інвестицію в біткойн (BTC).

Не пропустіть:

У лютому 2021 року Tesla витратила 1,5 мільярда доларів придбати приблизно 43 000 BTC за середньою ціною близько 38 000 доларів США. Tesla використав додаткові гроші, щоб зробити покупку та отримати певний прибуток, пославшись на низькі відсоткові ставки та високу інфляцію.

Після оголошення про інвестиції ціна біткойна швидко підскочила майже до 50 000 доларів США, а в середині березня 2021 року авуари Tesla в біткойнах коштували 2,65 мільярда доларів. До кінця березня BTC піднявся до 60 000 доларів США, що змусило Tesla продати частину свої позиції. Tesla продала 10% позиції, або 4320 BTC, що дозволило їй заробити приблизно 250 мільйонів доларів США.

До червня 2022 року компанія не робила жодних інших кроків щодо своїх біткойн-холдингів. У період з березня 2021 року по червень 2022 року компанія володіла майже 39 000 BTC, а вартість позиції знизилася до 875 мільйонів доларів у червні 2022 року.

У цей час Tesla продала більшість своїх BTC. Він продав 29 160 BTC за середньою ціною близько 20 000 доларів. За словами Маска, продаж переслідував кілька цілей, наприклад, довести, що BTC може обробляти великі транзакції, і дати Tesla додаткові гроші в разі рецесії.

Продаж відбувся в один із найгірших моментів. Біткойн досяг найнижчого рівня за 18 місяців незабаром після продажу, але з тих пір подорожчав більш ніж на 350% за наступні 16 місяців.

У 2024 році ціна біткойна досягла 73 750 доларів США. Якби Tesla HODL спрямувала свої початкові інвестиції в розмірі 43 200 BTC, вони б коштували майже 3,2 мільярда доларів США на максимумах, встановлених у 2024 році. Це приріст більше ніж на 100%, або 1,55 мільярда доларів. Натомість Tesla має менше 10 000 BTC на суму близько 700 мільйонів доларів.

Утримуючи токени, Tesla не довелося б платити податок на приріст капіталу під час першого продажу біткойнів у березні 2021 року.

Хоча Tesla, можливо, здійснила деякі погані операції з біткойнами, ціна з тих пір настільки зросла, що кумулятивний прибуток і збиток від її торгів BTC наближається до нуля. Якщо BTC продовжить рости, Tesla може знову стати зеленим.

Читати далі:

крипто цифрові активикрипто цифрові активи

крипто цифрові активи

«СЕКРЕТНА ЗБРОЯ АКТИВНИХ ІНВЕСТОРІВ» Зарядіть свою гру на фондовому ринку за допомогою торгового інструменту №1 «новини та все інше»: Benzinga Pro – Натисніть тут, щоб розпочати 14-денну пробну версію зараз!

Отримати останній аналіз запасів від Benzinga?

Ця стаття Ось скільки б Tesla заробила на біткойнах, якби вона HODLed спочатку з'явився на Benzinga.com

© 2024 Benzinga.com. Benzinga не надає інвестиційних консультацій. Всі права захищені.

Source link

Поділіться своєю любов'ю