Основне попередження щодо біткойнів, надіслане Самсоном Моу спільноті: подробиці

CSO Blockstream опублікував важливе повідомлення для біткойн-спільноти

CSO BlockStream і виконавчий директор Pixelmatic Самсон Моу передбачив можливий поділ біткойна на два «типи» в майбутньому. Він вважає, що це може бути викликано BlackRock та іншими великими фінансовими установами, які поспішають вивести біткойн і запустити його Біткойн-спот ETF.

«У майбутньому ми можемо побачити біфуркацію біткойна»

Коли під час нещодавнього відеоінтерв’ю запитали про те, як BlackRock та інші менеджери фондів виходять на BTC, Самсона Моу сказав, що він вважає, що інтерес з боку BlackRock (найбільшого менеджера фондів у світі з мільярдами доларів США в активах під управлінням) є загалом хорошим. знак, оскільки він може служити індикатором того, що біткойн є «класом інвестованих активів і майбутнім резервним активом».

Однак він визнав, що є й негативна сторона всієї цієї інституційної «біткойн-лихоманки», яку ми бачимо зараз. Мінусом, на його думку, є те, що прихід усіх цих фінансових установ у BTC може призвести до «роздвоєння біткойна».

«Інституційний біткойн» проти «звичайний біткойн»

Моу пояснив, що мав на увазі: якщо це станеться, Bitcoin розділиться на «інституційний біткойн» і «звичайний біткойн». Цей інституційний біткойн, за Mow, може бути назавжди заблокований у цій системі (утримуваній установами), оскільки BlackRock та інші корпорації навряд чи відпустять цей BTC.

Це може призвести до двох різних цін на BTC, вважає Моу. У цьому випадку «інституційний біткойн», ймовірно, торгуватиметься зі знижкою, оскільки він матиме меншу корисність, ніж «звичайний біткойн», який можна витратити будь-де, де прийнято криптовалюту.

За словами Моу, «безкоштовні біткойни» (на відміну від BTC, заблокованих BlackRock) будуть торгуватися з премією, а заблоковані біткойни будуть вилучені з ринку. Це можна порівняти зі «спаленням», коли криптовалюта, зокрема монети мемів, а також Ethereum і BNB регулярно надсилаються на невитрачені гаманці блокчейнів і ніколи не можуть бути виведені.

Попереднє попередження Моу власникам біткойнів

У своєму попередньому зверненні до біткойн-спільноти Моу закликав власників BTC вилучити свої криптовалюти з бірж на самостійне зберігання. Причиною цього було те, що це «єдиний спосіб дізнатися, що біткойн, який ви купили, дійсно існує». В іншому випадку він може бути втрачений або через хакерів, або як це сталося у випадку з криптогігантом FTX, який зазнав краху рік тому.

Її засновник і генеральний директор Сем Бенкман-Фрід почав використовувати кошти клієнтів, щоб допомогти своїй кишеньковій торговій фірмі Alameda Research утриматися на плаву, але врешті обидві компанії збанкрутували, а SBF заарештували за обман інвесторів і потрапили до в’язниці.

Про автора

Юрій цікавиться технікою та технічними новинками. Він пише про DLT і криптовалюту з 2017 року. Вважає, що блокчейн і криптовалюти мають потенціал змінити світ у майбутньому в багатьох його аспектах. Він писав для кількох крипто-ЗМІ. Його статті цитували такі криптоінфлюенсери, як Тайлер Вінклвосс, Джон Макафі, CZ Binance, Макс Кейзер тощо.Source link

Поділіться своєю любов'ю