Ціна біткойна знову перевищила 35 тисяч доларів, незважаючи на падіння активності китів

Bitcoin (BTC) активність китів впала, тоді як ціна активу підскочила до 35 000 доларів, при цьому короткі позиції все ще домінують.

Згідно з даними ринкової аналітичної платформи Santiment, кит кількість транзакцій BTC на суму щонайменше 100 000 доларів США знизилася на 7,8% за останні 24 години — з 5506 транзакцій до 5077.

Ціна BTC, ставка фінансування Binance, відкритий інтерес і активність китів – 8 листопада | Джерело: Сантимент

Зниження відбувається як топ-13 Майнери біткойнів продані 5492 монети — це більше, ніж кількість BTC, видобутих у жовтні, згідно зі звітом від 7 листопада. Розпродаж відбувся, оскільки ціна активу помітила значне зростання за останні три тижні.

Крім того, за даними Santiment, загальний відкритий інтерес до біткойна на всіх біржах дещо знизився з приблизно 7,3 мільярда доларів до 7,2 мільярда доларів за минулу добу.

Хоча ставка фінансування Binance для BTC становить 0,01%, що свідчить про домінування власників коротких позицій до подальшого руху ціни, точні обсяги коротких і довгих позицій все ще невідомі, згідно з даними, наданими Santiment.

Біткойн зріс на 0,95% за останні 24 години і торгується на рівні близько 35 300 доларів на момент написання статті. Важливо відзначити, що ціна BTC була свідком щоденного локального мінімуму та максимуму в 34 545 і 35 505 доларів відповідно.

Крім того, ринкова капіталізація біткойна становить понад 689 мільярдів доларів із домінуванням на ринку 51,8%. Обсяг торгів активом за 24 години зріс на 42%, досягнувши 18,7 млрд доларів.

З іншого боку, дані, надані Santiment, показують, що розбіжність між ціною BTC і щоденними активними адресами (DAA) знизилася до мінус 25,89%. Платформа аналізу ринку припускає, що розбіжність ціни DAA нижче нуля може вказувати на сигнал «продавати», оскільки ринок може керуватися великими китами.


Слідкуйте за нами в Новинах Google

Source link

Поділіться своєю любов'ю