Останній стрибок ціни на біткойни приносить прибуток 80% власників

біткойн (BTC) згідно з аналітичною компанією IntoTheBlock, яка займається аналізом блокчейнів, нещодавні позитивні зміни цін призвели до того, що більшість власників акцій залишаються в плюсі. Понад 80% власників біткойнів зараз мають прибуток, що є найвищим рівнем прибутковості з грудня 2021 року.

Найвищий рівень біткойна з грудня 2021 року

У нещодавній публікації IntoTheBlock розкрив, що ця віха є особливо важливою, оскільки вона являє собою найвищий рівень прибутковості, зафіксований флагманською криптовалютою за останні два роки.

Учасники ринку та експерти-аналітики вважають, що BTC може зрости далі, індикатори натякають на те, що лідер ринку незабаром перевищить цінову зону в 40 000 доларів.

Фактором, що сприяє сильному зростанню помаранчевої монети, є зростаючий оптимізм навколо потенційного схвалення біржового фонду Bitcoin Spot (ETF) Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC).

Аналітик Джеймс Сейффарт, в ан оновленнявселили криптоспільноту вагомого оптимізму, передбачивши потенційне схвалення для Bitcoin Spot ETF між 8 і 10 січня 2024 року.

Згідно з даними, ця подія може прокласти шлях для зростання біткойна за його історичний максимум 2021 року Майк Новограцгенеральний директор Galaxy Digital.

Новограц прогнозує повернення до $69 000, попереднього історичного максимуму біткойна, протягом року після того, як SEC затвердить спотові BTC ETF.

Підвищення цін на біткойн

На додаток до позитивного прогнозу, аналітики в Matrixport прогнозують, що біткойн досягне 60 000 доларів США до квітня 2024 року та подвоїть цю позначку до кінця року. Вони пояснюють цей бичачий прогноз історичними закономірностями, зазначаючи, що попередні ринки биків слідували за ринками ведмедів, а 2023 рік став першим роком зростання в серії циклів.

Оцінки Matrixport узгоджуються з ідеєю, що останній ведмежий ринок біткойнів, який спостерігався у 2022 році, завершився. Аналітики стверджують, що зростання вартості біткойна на 123% протягом 2023 року свідчить про кінець ведмежого ринку, повторюючи моделі, що спостерігалися після попередніх спадів ринку.

Кити накопичують біткоіни

Тим часом корпоративні гіганти роблять значні кроки у сфері біткойнів. Мікростратегія, очолювана Майклом Сейлором, нещодавно інвестувала 593 мільйони доларів у біткойн, придбавши додаткові 16 130 BTC за середньою ціною 36 785 доларів за біткойн. Таким чином, загальні авуари MicroStrategy у біткойнах перевищують 6 мільярдів доларів за поточними цінами.

Цей крок MicroStrategy є свідченням зростання інтересу інституційних гравців до біткойнів, що ще більше посилює позитивні настрої навколо ринку криптовалют.

Поточний рівень ціни BTC

На даний момент ціна BTC становить 38 800 доларів, а 24-годинний обсяг торгів перевищує 13 мільярдів доларів, згідно з даними CoinGecko. Індекс відносної сили (RSI) на тижневому таймфреймі становить 91, що вказує на сильний імпульс ринку.

За даними CoinGecko, нещодавно біткойн зріс на 2,9%, перемістившись з приблизно 37 800 доларів США до майже перевищивши позначку в 39 000 доларів.


Слідкуйте за нами в Новинах GoogleSource link

Поділіться своєю любов'ю