Підтримка цін на біткойн (BTC) становить 30 тисяч доларів, оскільки домінування стрімко зростає

Ціна біткойна (BTC) повторно перевірила рівень ціни в 30 000 доларів після стійкого відновлення з минулого тижня. Біткойн торгується за а ринкова вартість $30 135, що на 1,47% більше на момент написання статті. Це зростання підкреслює продуктивність головної монети за останній тиждень, коли вона підскочила на 11,91%.

Графік цін на біткоіни. Джерело: Coingape

Домінування біткойна досягло максимуму за 3 роки

Тоді як найбільше залишається біткоін видима цифрова валюта на ринку альткойни на чолі з Ethereum (ETH) також зафіксували вражаючі підйоми останнім часом. Проте біткойн із зростанням ціни повернув собі втрачене домінування на ринку, перетнувши середній поріг і збільшивши свою частку до 51,5% на момент написання статті.

Цей показник домінування є найвищим за останні 3 роки. Домінування біткойнів на початку цього року впало до 38%, оскільки частка Ethereum різко зросла. З січня по сьогоднішній день біткойн покращився щодо рівня домінування в період з початку року до поточної дати (з початку року).

Зростаюче домінування очевидно. Біткойн залишається в позитивному світлі серед інвесторів, використовуючи позитив в екосистемі Ripple після його юридичної перемоги над Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC). На початку цього тижня регулятор звільнений її позов проти двох керівників фірми, Бреда Гарлінгхауса та Кріса Ларсена, завершивши майже трирічний судовий процес.

Хоча XRP був основним бенефіціаром цієї тенденції, біткойн також зберіг свій блиск на тлі позитивних прогнозів ринку, оскільки виграш Ripple вважається виграшем для всіх.

Тригери зростання ціни біткойна

Інтерес до біткойнів також викликаний зростаючими очікуваннями схвалення спотового ETF. Виходячи з ряду прогнозів, SEC є швидше за все схвалить спотового ETF-продукту Bitcoin до кінця цього року або щонайбільше у 2024 році.

Регулятор ринків відмовляється оскаржувати рішення суду в його позові проти Grayscale Investments в ставка останнього щоб перетворити свій Bitcoin Trust на спотовий ETF, багато хто зберігає оптимізм, що комісія, можливо, дійшла до кінця шляху, оскільки це стосується схвалення спотового ETF Bitcoin.

Майбутня подія біткойн-халвінгу також є ще одним потенційним тригером, який допоміг цифровій валюті повернутися до свого високого рівня домінування.

✓ Поділіться:

Бенджамін Годфрі — ентузіаст блокчейну та журналіст, який із задоволенням пише про реальне застосування технології блокчейну та інновації, щоб сприяти загальному визнанню та всесвітній інтеграції нової технології. Його бажання розповісти людям про криптовалюти надихає його на внески у відомі блокчейн-медіа та сайти. Бенджамін Годфрі – любитель спорту та сільського господарства. Слідуйте за ним Twitter, Linkedin

Представлений вміст може включати особисту думку автора та залежить від умов ринку. Проведіть дослідження ринку, перш ніж інвестувати в криптовалюти. Автор або публікація не несуть жодної відповідальності за ваші особисті фінансові втрати.Source link

Поділіться своєю любов'ю