Поліція Лос-Анджелеса повідомляє, що вкрадені комп’ютери для майнінгу біткойнів вилучили 579 тисяч доларів США та заарештували чоловіка


CBS News Лос-Анджелес

Жити

Департамент поліції Лос-Анджелеса повідомив у вівторок, що 27-річного жителя Каньйон Кантрі затримали за підозрою в крадіжці комп’ютерів для майнінгу біткойнів на суму приблизно 579 000 доларів.

Відповідно до прес-релізу поліції Лос-Анджелеса, Браян Тола нібито мав викрадені комп’ютери у своєму вантажному мікроавтобусі та громадському сховищі. У четвер його помістили у в'язницю Ван-Найса Лос-Анджелеса і звільнили наступного дня під підписку про невиїзд.

На фотографіях, опублікованих поліцією Лос-Анджелеса, видно купи комп’ютерів, звалені всередині фургона та в кімнаті сховища.

screenshot-20240702-023814.png
Комп’ютери з біткойнами вартістю приблизно 579 000 доларів США, які ймовірно були викрадені, можна побачити всередині вантажного фургона та сховища, де їх пізніше виявила поліція в районі Лос-Анджелеса.

Департамент поліції Лос-Анджелеса


Такі пристрої є частиною ширшої глобальної мережі потужних комп’ютерів, які запускають код біткойна для перевірки транзакцій і запису їх у блокчейн криптовалюти — процес, який включає розв’язання складних алгоритмів для запису нової серії транзакцій, що називається блоком, відповідно до Forbes. Комп’ютери змагаються за додавання блоків у ланцюг, а майнерам платять за блок.

«Майнінг або обробка транзакцій здійснюється за допомогою неймовірно дорогих і потужних комп’ютерів, єдиною функцією яких є запуск алгоритмів для вирішення математичної задачі, яка дозволяє їх власникам виграти блок біткойнів — і дохід, який приходить із цим», — Річард Бейкер, Про це Forbes заявив генеральний директор майнера та постачальника послуг блокчейну TAAL Distributed Information Technologies.

Незрозуміло, як поліція Лос-Анджелеса натрапила на ймовірно вкрадені комп’ютери.

Жодних інших подробиць поліція не повідомляє, поки триває розслідування.

Будь-хто, хто має інформацію, може зателефонувати до відділу комерційних злочинів LAPD за номером 213-486-5920 між 6:00 і 16:00. У неробочий час або у вихідні дні з відділом можна зв’язатися за номером 1-877-LAPD-24-7 (877-527-3247). ). Ті, хто бажає залишитися анонімним, можуть зателефонувати в LA Crime Stoppers за номером 1-800-222-TIPS (800-222-8477) або відвідати LAPDOnline.org, натиснувши «веб-підказки».

Source link

Поділіться своєю любов'ю