Біткойн повертається до $60 тис., XRP кидає виклик негативним настроям (Огляд ринку)

Ціна біткойна не змогла зберегти свою позитивну динаміку протягом останніх кількох днів, і ведмедям вдалося відштовхнути її назад до ключового рівня в 60 тисяч доларів.

Зараз усі погляди прикуті до неї, хоча за останні 24 години існує одна криптовалюта, яка кидає виклик іншим негативним настроям.

Ціна біткойна впала до 60 тисяч доларів

Ціна біткойна не змогла продовжити ралі почався на початку тижня і зараз досягає 60 тисяч доларів. На момент написання цієї статті провідна криптовалюта торгується на рівні 60 700 доларів, що на 3% менше за день і на 1,4% за тиждень.

Джерело: TradingView

Як видно на графіку вище, ціна впала протягом кількох годинних свічок 3 липня, знайшовши певну підтримку на поточних рівнях.

Важливо побачити, чи це триватиме, чи ведмеді налаштовані знизити BTC нижче критичної психологічної та технічної точки в 60 тисяч доларів.

Альткоїни страждають, але ціна XRP залишається високою

Більшість альткойнів з великою капіталізацією добре торгуються в мінусі. Приклади включають Ethereum, який впав майже на 3%, BNB – на 2,2%, SOL – на 1%, DOGE – на 1,4%, PEPE – на 5,6% тощо.

crypto_heatmap_0306241
Джерело: Quantify Crypto

Однак є декілька, яким вдалося приборкати падіння та залишатися стабільними. Одним з них є XRP. Основна причина, через яку XRP торгується в плюсі, пов’язана з оновлення щодо справи між Ripple і Комісією з цінних паперів і бірж США.

Нещодавно компанія подала Повідомлення про додаткові повноваження щодо рішення, пов’язаного з біржею криптовалют Binance.

По суті, минулого тижня суддя Емі Джексон відхилила заяви регулятора про те, що продаж BNB на вторинному ринку є операцією з цінними паперами.

У свою чергу, Ripple Labs намагається використати це на свою користь, стверджуючи, що це підтверджує їх тезу. Цікаво подивитися, як обернеться справа і чи виграє Ripple чи ні.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ (Спонсорована)

Binance Free $600 (ексклюзив CryptoPotato): Скористайтеся цим посиланням щоб зареєструвати новий обліковий запис і отримати ексклюзивну вітальну пропозицію в розмірі 600 доларів США на Binance (повна інформація).

ОБМЕЖЕНА ПРОПОЗИЦІЯ 2024 на біржі BYDFi: вітальна винагорода до 2888 доларів США, використовуйте це посилання зареєструватися та відкрити позицію 100 USDT-M безкоштовно!

Відмова від відповідальності: інформація, знайдена на CryptoPotato, належить цитованим авторам. Він не відображає думки CryptoPotato щодо того, чи варто купувати, продавати чи утримувати будь-які інвестиції. Рекомендуємо провести власне дослідження, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Використовуйте надану інформацію на свій страх і ризик. Для отримання додаткової інформації див. Відмову від відповідальності.

Графіки криптовалют від TradingView.

Source link

Поділіться своєю любов'ю