У серпні біткойн досяг історичного максимуму, ймовірно, зросте до 100 000 доларів США: Standard Chartered

Відповідно до звіту Standard Chartered, цитованого ЗМІ, ціна біткойна може досягти нового історичного максимуму в серпні та потенційно піднятися до 100 000 доларів під час президентських виборів у США в листопаді.

Джеффрі Кендрік, керівник відділу досліджень валютних і цифрових активів Standard Chartered Bank, сказав, що біткойн, ймовірно, досягне нового історичного максимуму в серпні та сягне 100 000 доларів до дня виборів у США.

У березні цього року біткойн досяг історичного максимуму в 73 700 доларів. Відтоді він торгувався в діапазоні від 59 000 до 72 000 доларів.

Прогноз Кендріка залежить від того, чи Джо Байден залишиться в президентських перегонах, сценарій, на думку ринку, сприятиме перемозі Дональда Трампа.

Аналітик Standard Chartered вважає Трампа «позитивним біткоїном» і відзначає позитивну кореляцію між виборчими перспективами колишнього президента та ціною біткойна.

«Логіка полягає в тому, що за Трампа і до регулювання, і до майнінгу ставилися б більш прихильно», — сказав Кендрік.

Аналітик Standard Chartered розглянув «найменш вірогідний» сценарій, за якого Байден відмовиться від участі в президентських виборах наприкінці липня, припускаючи, що це може призвести до падіння цін на біткойн до 50 000-55 000 доларів.

«Примітно, що ціна в 150 000 доларів США до кінця 2024 року призведе до того, що біткойн приєднається до клубу в 3 трильйони доларів з точки зору ринкової капіталізації після ринкової капіталізації NVDA в 3 трильйони доларів, досягнутої вчора», – сказав він.

3 липня біткойн впав більш ніж на три відсотки на тлі повідомлень про те, що торгова платформа Robinhood планує запустити криптовалютні ф’ючерси в США та Європі.

Провідна криптовалюта торгувалась на рівні 60 283,8 доларів США, падіння на 2,83 відсотка. 24 червня він досяг мінімуму в $60 263.

Кілька інших криптовалют також зазнали падіння. Ethereum, другий за ціною цифровий актив, торгувався на рівні 3308,98 доларів США, що на 3,13 відсотка, а Tether залишився на рівні 1 долар.

Source link

Поділіться своєю любов'ю