Права рука Уоррена Баффета критикує біткойн

Мангер, чию інвестиційну хватку шанують разом із Ворреном Баффетом, стверджував, що поява біткойна схожа на вкидання «смердючого м’яча» в перевірений часом рецепт традиційних фінансів.

Чарлі Мангер, віце-президент Berkshire Hathaway і давній бізнес-партнер Уоррена Баффета, доставлено різко критикував біткойн та інші криптовалюти в недавньому інтерв’ю Wall Street Journal.

99-річний інвестор, чиї статки становлять близько 3 мільярдів доларів, не шкодував слів, обговорюючи клас цифрових активів, який він вважає дестабілізуючим і непродуктивним фінансовим винаходом.

Різка критика Мангера

Мангер порівняв введення Bitcoin до кидання «смердючого м’яча» в добре вишуканий рецепт традиційних фінансів.

Він підкреслив важливість міцної валюти під час переходу від первісних суспільств до розвинутих цивілізацій, зазначивши, що незалежно від того, чи йдеться про черепашки чи золоті монети, міцність валюти завжди була першорядною.

Барвиста мова Мангера передає його переконання, що біткойн, як «штучна» валюта, руйнує фінансову систему, яка вже давно ефективно служить своїй меті.

Більш ранні заяви від Мангер повторили цю недавню критику з помітним посиленням інтенсивності. Раніше він закликав до повної заборони біткойнів і подібних цифрових активів, порівнюючи їх з “контракти на азартні ігри” а не законні інвестиції.

Інвестиційні поради Мангера

Під час останнього інтерв’ю Мангер припустив, що для середнього інвестора найкраще буде вкласти свої гроші індексні фонди.

Так само, як ніхто не розробляв би власну побутову техніку без досвіду, мало причин вибирати окремі акції без явної переваги, зазначає легенда інвестицій.

Про автораSource link

Поділіться своєю любов'ю