Що далі з ціною біткойна, оскільки майнери розпродають 70 мільйонів доларів BTC за 3 дні?

Статистика ціни біткойна:

  • У четвер, 2 листопада 2023 року, ціна біткойна піднялася вище 35 500 доларів США, оскільки бики ще більше підштовхнули річний пік BTC до позначки 36 000 доларів.
  • Дані в мережі показали, що майнери BTC скористалися цим зростанням, щоб продати понад 2000 BTC.
  • Незважаючи на те, що розпродаж Майнерів все ще триває, технічні індикатори вказують на те, що зростання цін BTC ще не закінчилося.

Bitcoin (BTC) у четвер ціна досягла чергового цінового піку 2023 року в 35 800 доларів, оскільки бики доклали активних зусиль, щоб підштовхнути зростання ближче до 40 000 доларів. Однак дані в ланцюжку показали, що нещодавній розпродаж майнерами BTC був основним фактором відхилення ціни на рівні 36 000 доларів.

Майнери біткойнів розпродали 2190 BTC, коли ціна перевищила 35 500 доларів

Цього тижня біткойн-бики знову підтвердили своє домінування на ринках, піднявши ціновий пік 2023 року до 35 800 доларів у четвер. Однак показання даних у ланцюжку показують, що майнери та валідатори вузлів біткойнів мали інші плани. Оскільки трейдери, що налаштовані на підвищення, очікували скинути 36 000 доларів США, майнери BTC і валідатори вузлів скористалися зростанням цін цього тижня, щоб продати велику частину своїх резервів.

За даними, взятими з Glassnodeстаном на 2 листопада майнери BTC мали загалом 1,832 мільйона BTC у своїх кумулятивних резервах. Але коли цінове зростання почалося, на діаграмі нижче показано, як розпродано 2190 BTC, що призвело до скорочення їхніх поточних загальних резервів до 1,830 мільйона.

Баланс біткойнів (BTC) у майнерах проти ціни | Джерело: Glassnode

Як випливає з назви, Баланс в гаманцях майнера метрика відстежує зміни в реальному часі в загальній кількості монет BTC, розміщених у гаманці, який контролюється визнаними компаніями з видобутку біткойнів і пулами для видобутку.

Як правило, коли баланс майнерів падає, це є ведмежим сигналом, який вказує на те, що вони викинули на ринок значну кількість монет.

Поточне значення, зображене на діаграмі вище, чітко показує, як вони почали продавати, коли ціна перевищила 35 412 доларів у середу, 1 листопада. З тих пір вони не припиняли продажі.

Виходячи з цього графіка, ціна BTC, ймовірно, залишиться у фазі консолідації цими вихідними. Поки майнери знову не перейдуть у режим накопичення, бикам буде важко змусити ще один значний крок до 40 000 доларів

Прогноз ціни BTC: консолідація близько 34 000 доларів США

З точки зору онлайн-ланцюга, ці вихідні ціна біткойна, ймовірно, консолідується близько 34 000 доларів. Однак індикатори технічного аналізу свідчать про те, що, незважаючи на ажіотаж майнерів щодо продажів, бики встановлять підтримку купівлі на рівні 34 000 доларів, щоб запобігти значному розвороту ціни.

Прогноз ціни Bitcoin (BTC), 4 листопада 2023 | Джерело: TradingView

З іншого боку, Parabolic SAR (Stop and Reverse) визначає потенційні точки розвороту в поточному ринковому тренді. Станом на 4 листопада індикатор Parabolic SAR вказує на 33 400 доларів, що значно нижче поточної ціни BTC у 34 700 доларів. Таке вирівнювання є чітким свідченням зростаючого бичачого тренду.

Отже, якщо майнери зупинять розпродажі, бики можуть почати діяти, щоб змусити рух до 37 000 доларів.

Source link

Поділіться своєю любов'ю