Прогноз ціни Bitcoin (BTC) на 31 травня

Зображення обкладинки через U.Today

Відмова від відповідальності: думки, висловлені нашими авторами, є їхніми власними і не відображають погляди U.Today. Фінансова та ринкова інформація, надана на U.Today, призначена лише для інформаційних цілей. U.Today не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, понесені під час торгівлі криптовалютами. Проведіть власне дослідження, звернувшись до фінансових експертів, перш ніж приймати будь-які інвестиційні рішення. Ми вважаємо, що весь вміст є точним на дату публікації, але певні згадані пропозиції можуть більше не бути доступними.

Згідно з даними, монети з топ-10 відновлюються CoinStats.

Топ монет за CoinStats

BTC/USD

Ціна Bitcoin (BTC) зросла на 1,24% за минулу добу.

Зображення автора TradingView

На погодинному таймфреймі курс BTC торгується нижче місцевої підтримки в 68 282 долари. Поки ціна не буде нижче цієї позначки, ведмеді сильніші за биків. Якщо до кінця дня ситуація не зміниться, корекція може продовжитися Зона $68 000.

Зображення автора TradingView

На денному графіку ціна основної криптовалюти далека від ключових рівнів. Це означає, що ні бики, ні ведмеді не домінують. Загалом трейдери, ймовірно, очікують триваючої консолідації в районі 67 500-69 500 доларів США протягом наступних кількох днів.

Зображення автора TradingView

Подібну ситуацію можна спостерігати на тижневому таймфреймі. Покупці можуть почати думати про розворот бичачого тренду, тільки якщо вони відновлять курс до $72 000.

На момент публікації біткойн торгується за 68 236 доларів.

Source link

Поділіться своєю любов'ю