Передбачається, що раптовий обвал долара США «Страх» спричинить перепад ціни золота ETF на 15,7 трлн доларів США, оскільки країни переходять на «подвійну валюту»

Bitcoin
Bitcoin
вибухнув у 2024 році завдяки приходу парку спотових біржових фондів біткойнів (ETF) на Уолл-стріт (з топ-менеджером BlackRock, який нещодавно розкрив, що буде далі).

Підпишіться зараз на Консультант Forbes з CryptoAsset і Blockchain і «розкрийте блокбастери блокчейну, які готові отримати 1000% плюс прибутку» після землетрусу, що зменшився вдвічі біткойном!

Ціна біткойна знову злетіла до історичного максимуму близько 70 000 доларів США за біткойн, оговтавшись після обвалу 2022 року, який Криптокерівник Goldman Sachs вважає, що це може сигналізувати про «поворотний момент» ціни біткойна.

тепер, після того, як міністр фінансів США Джанет Єллен виступила з серйозним попередженням щодо збільшення боргу США на 34 трильйони доларівколишній мільярдер і улюблений подкаст All In Чамат Паліхапітія передбачив, що біткойн може «повністю замінити золото», коли країни його запровадять, потенційно підштовхнувши його ринкову капіталізацію до 15,7 трильйона доларів США.

Зареєструйтеся зараз безкоштовно CryptoCodexЩоденний п’ятихвилинний інформаційний бюлетень для трейдерів, інвесторів і тих, хто цікавиться криптовалютою, який допоможе вам бути в курсі подій і тримати вас попереду підйому ринків біткойнів і криптовалют

«Зростає кількість країн, які стануть двовалютними», — сказав Паліхапітія в подкасті, який він веде разом із іншими інвесторами Девідом Фрідбургом, Джейсоном Калаканісом і Девідом Саксом.

«Вони дивитимуться на свою місцеву валюту та на біткойни. І вони скажуть, що обидві ці речі потрібні. Перша, коли вони щодня здійснюють операції з товарами та послугами, а друга, коли вам потрібно купуючи постійний актив, який повинен мати залишкову вартість, вони купуватимуть біткойни».

Сальвадор увійшов в історію, коли в 2021 році він прийняв біткойн як свою офіційну валюту поряд з доларом США з неоднозначним успіхом, викликавши дебати щодо того, чи підуть інші країни цьому прикладу, хоча жодна велика країна ще не почала.

Однак Паліхапітія додав, що він вважає, що «є багато країн, які ніколи не сприймуть біткойн достовірно, навіть якщо вони його підтримують», і США, можливо, «одна з них».

Паліхапітія вказав на історичні діаграми цін на біткойни, які показують величезне зростання ціни біткойна після так званих халвінгів біткойнів, які зменшують пропозицію нових біткойнів для майнерів, які обслуговують мережу. Останнє уполовинення біткойнів, четверте, яке скоротило щоденну пропозицію нових біткойнів приблизно з 900 до 450, відбулося в квітні.

«Якщо застосувати ці середні показники, то це ні в якому разі не так [bitcoin price] прогнози, це лише припущення, ви починаєте бачити, що може статися, якщо взяти середнє значення за останні кілька циклів, – сказав Паліхапітія.

Історичні дані про ціну біткойна показують, що після попереднього зниження ціни біткойна вдвічі ціна біткойна досягла піку приблизно через 18 місяців після скорочення пропозиції.

«Якщо ця штука досягне таких рівнів подорожчання, вона повністю замінить золото і стане чимось, що матиме транзакційну корисність для твердих активів», — сказав Паліхапітія. «Якщо поєднати це зі страхом деяких людей щодо падіння долара, ви почнете бачити цікаві можливості».

Раніше цього року аналітики Bank of America попередили, що боргове навантаження США ось-ось зросте до 1 трильйона доларів кожні 100 днів, що підштовхне зростання цін на біткойн.

“Державний борг США зростає на 1 трильйон доларів кожні 100 днів”, – написав Майкл Хартнетт, головний стратег Bank of America, у зверненні до клієнтів. бачив за CNBCдодавши, що «не дивно, що торги на «зниження боргу» наближаються до історичних максимумів, тобто золото [at] 2077 доларів США/унція [and] біткойн [at] $67 734».

Хартнетт передбачив, що нещодавно створені спотові біткойн-ETF, які захопили Уолл-стріт штурмом за останній місяць, очікують «рік провалу», частково через обвал долара США.

Останній халвінг стався після знакового схвалення Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC) на чолі з головою Гарі Генслером парку спотових біткойн-ETF після тривалої судової кампанії менеджера криптоактивів Grayscale.

«Ми комерціалізували біткойн», — сказав Паліхапітія. «Мій великий прогноз на 2024 рік полягає в тому, що ці ETF дозволять біткоїну подолати прірву і отримати його центральний, ключовий момент».

Зареєструйтеся зараз для CryptoCodex— Безкоштовний щоденний інформаційний бюлетень для крипто-допитливих

Тим часом біткойн- і криптокомпанії стали потужною лобістською групою на цьогорічних виборах у США, витрачаючи величезні суми на прокрипто-кандидатів і перемагаючи як колишнього президента Дональда Трампа, лідера від Республіканської партії, так і президента Джо Байдена, чия кампанія на переобрання як повідомляється, почали звертатися до керівників криптовалют.

«Я вважаю, що це справді цікаво, як криптовалютна спільнота об’єднується в лобі для захисту своїх інтересів», — сказав співведучий Palihapitiya Девід Сакс, додавши, що Генслер і впливовий сенатор-демократ Елізабет Уоррен вели «хрестовий похід» проти криптовалют, щоб «зробити це». незаконно або вивести його в офшори».

«Криптолюди відчули політичне пробудження і зрозуміли, що вони повинні втручатися в політичну систему в цілях самозахисту», — сказав Сакс.

“Причина [young people] Крипто приваблює те, що він не контролюється урядом», – додав Калаканіс, передбачаючи, що виборці криптовалюти можуть зрушити голку в ніч виборів на п’ять базисних пунктів.

Source link

Поділіться своєю любов'ю