Tether купує частку в Bitcoin-майнері Bitdeer за 100 мільйонів доларів, має опціон на ще 50 мільйонів доларів – DL News

  • Tether інвестував 100 мільйонів доларів в акції сінгапурського майнера біткойнів Bitdeer.
  • Засновником Bitdeer є китайський криптомільярдер Джихан Ву, який також є співзасновником Bitmain.

Емітент стейблкойнів Tether Holdings придбав акцію Bitdeer Technologies, зареєстрованого на американській біржі, на суму 100 мільйонів доларів США з можливістю придбати акції ще на 50 мільйонів доларів протягом 12 місяців після закриття.

Приватне розміщення було закрито 30 травня, повідомляє Bitdeer випуск новин.

«Ми вважаємо Bitdeer одним із найсильніших вертикально інтегрованих операторів у галузі майнінгу біткойнів, який відрізняється передовими технологіями та надійною організацією досліджень і розробок», — сказав Паоло Ардоіно, генеральний директор Tether.

Він додав: «Перевірена історія Bitdeer і управлінська команда світового рівня ідеально узгоджуються з довгостроковим стратегічним баченням Tether».

Bitdeer заявив, що має намір використати чисті доходи від продажу для фінансування розширення свого центру обробки даних, розробки майнінгової установки на основі ASIC, а також для оборотного капіталу та інших загальних корпоративних цілей.

«Завдяки підтримці Tether ми готові прискорити наше зростання та продовжити наше лідерство у стабільному та ефективному видобутку біткойнів», — сказав Лінхуей Конг, бізнес-директор Bitdeer.

Засновником і генеральним директором Bitdeer є китайський криптомільярдер Джіхан Ву, який у 2013 році став співзасновником Bitmain, яка стала найбільшою у світі компанією з виробництва комп’ютерних мікросхем для Майнінг біткоіни.

Bitdeer зі штаб-квартирою в Сінгапурі розгорнула центри обробки даних у США, Норвегії та Бутані.

Приєднуйтеся до спільноти, щоб отримувати наші останні історії та оновлення

Source link

Поділіться своєю любов'ю