Прогноз Р. Кійосакі щодо біткойнів: ціна BTC досягне 350 тисяч доларів до серпня 2024 року!

Ціна біткойна нещодавно злетіла понад 71 000 доларів США, що викликано Приплив $886 млн у спотові біткойн-ETF у США та слабкі економічні дані США, що вказують на потенційне зниження ставок Федеральної резервної системи. Аналітики з оптимізмом дивляться на нові максимуми цього тижня, особливо якщо економічна слабкість продовжить підтримувати аргументи на користь зниження ставок.

Чи можуть цього тижня бути побиті нові рекорди? Читайте далі, щоб дізнатися!

Сміливе передбачення Кійосакі

Роберт Кійосакі, відомий письменник і інвестиційний гуру, спрогнозував приголомшливу цільову ціну біткойнів у 350 000 доларів США. У нещодавньому твіті Кійосакі передбачив, що біткойн досягне цієї віхи до 25 серпня 2024 року.

Він уточнив, що це спекулятивна думка, а не гарантований факт, але він твердо вірить у потенційне зростання Bitcoin та інших криптовалют, таких як Ethereum і Solana.

Він бачить ціну в 350 000 доларів як ціль, мрію та бажання, керуючись своїм аналізом різних економічних показників і критичним поглядом на поточне політичне керівництво.

Критика поточного керівництва

Прогноз Кійосакі ґрунтується на його різкій критиці нинішніх лідерів США. Він критикував президента Джо Байдена, міністра фінансів Джанет Йеллен і голову Федеральної резервної системи Джерома Пауелл, назвавши їх «тройкою маріонеток у реальному житті». Кійосакі вважає, що їх «некомпетентність» призведе до того, що традиційні активи втратять цінність, що зробить криптовалюти безпечнішою гаванню.

Крипто і президентські вибори 2024 року

Через п’ять місяців до президентських виборів у США 2024 року криптоіндустрія чекає, хто з кандидатів внесе більше ясності та запровадить криптовалюту в мейнстрім. Зокрема, кандидат у президенти Дональд Трамп нещодавно оголосив, що його кампанія почне приймати пожертви в криптовалюті.

Повідомлення для інвесторів

Кійосакі радить інвесторам захистити себе від того, що він вважає некомпетентністю уряду, інвестуючи в золото, срібло, біткойн, Ethereum і Solana. Він вважає, що ці інвестиції можуть допомогти захиститися від економічної невизначеності та потенційного безгосподарності з боку нинішніх лідерів.

Чи є криптовалюта безпечною гаванню в сучасній економіці? Зважте свою думку!Source link

Поділіться своєю любов'ю