Прибутки Tesla показують, що у 4 кварталі біткойн-холдинги не змінилися

Опубліковано 1 хвилиною раніше на

Tesla Inc., виробник електромобілів на чолі з Ілоном Маском, не продавала і не купувала біткойни протягом четвертого кварталу минулого року, згідно з останнім квартальним звітом. звіт.

Tesla Inc. не повідомила про жодну діяльність щодо біткойнів у своєму звіті за четвертий квартал, припускаючи, що компанія зберегла свій пакет 9720 біткойнів. Відсутність будь-яких згадок про найбільшу криптовалюту за ринковою капіталізацією означає, що Tesla не брала участь у конвертації свого біткойна у фіатну валюту — транзакція, яка зазвичай включалася б у такі звіти.

Згідно з даними, компанія залишається третім за величиною власником біткойнів серед публічних компаній після MicroStrategy Inc. і Marathon Digital Holdings. даних від Bitcoin BTC

-0,68%
Казначейства.

Востаннє Tesla продавала біткоіни у другому кварталі 2022 року, редуцинg свої біткойни на 75% згідно з даними, вивантаживши на той час біткойни на суму 936 мільйонів доларів.

У четвертому кварталі минулого року загальний дохід Tesla склав 25,2 мільярда доларів, що на 3% більше, ніж у минулому році, як показав звіт за 4 квартал. Компанія повідомила про прибуток у 71 цент на акцію в четвертому кварталі, що нижче, ніж 74 центи на акцію. прогноз аналітиками.

Чистий прибуток компанії зріс до $7,9 млрд у четвертому кварталі минулого року порівняно з $3,7 млрд за той же період минулого року.


Застереження: The Block є незалежним ЗМІ, яке надає новини, дослідження та дані. Станом на листопад 2023 року Foresight Ventures є мажоритарним інвестором The Block. Foresight Ventures інвестує в інші компанії у криптопросторі. Криптобіржа Bitget є опорним партнером Foresight Ventures. Блок продовжує працювати незалежно, щоб надавати об’єктивну, впливову та своєчасну інформацію про криптоіндустрію. Ось наші поточні розкриття фінансової інформації.

© 2023 The Block. Всі права захищені. Ця стаття надається виключно в ознайомлювальних цілях. Він не пропонується та не призначений для використання як юридичні, податкові, інвестиційні, фінансові чи інші поради.

Source link

Поділіться своєю любов'ю